Prostřeno! Cestovatelka Klára by za případnou výhru odjela na Aljašku!

Klára ráda cestuje - Prostřeno!

Asistentka v reklamní agentuře a sportovkyně Klára (23) uvaří moderní menu ve sklepním bytě, kde žije s přítelem.

Zatím pohodový jihomoravský týden pokračuje u Kláry, jejíž sklepní byt je kupodivu docela světlý, i když soukromí jeho obyvatelé moc nemají. Kuchyně je zajímavě řešená a hostitelce se tady vaří pohodlně. I Klára cestovala a ráda by v tom pokračovala, sní o Aljašce. Uvaří tak dobře, aby si vydělala na dalekou cestu? I ona si vybrala menu s francouzskými a moderními prvky mezinárodní kuchyně, ani ona se nevykašle na úkol týdne.

Klára je prý urážlivá

Na startu svého večera vsadila jako většina na sekt, následuje lososový tatarák s kapary, ten skoro všem chutná a všichni si ho moc rádi dají, jen Milan by byl radši, kdyby byl ze syrové ryby. Toho se ale Klára bála, proto raději koupila lososa uzeného. Populární dýňový krém hostitelka, která přiznává, že hodně solí a koření, chtěla mít zajímavě dochucený, ale asi to trochu přehnala se zázvorem. Ve výsledku je prý až nahořklý, někomu také vadí olivový olej, který se leskne na hladině polévky. Boeuf bourguignon čili hovězí po burgundsku je hlavní chod, v něčem dost podobný pondělnímu ossobucu u Radima. Jídlo na zelenině a víně s podobnou přílohou z brambor tudíž svádí k porovnání. Jaké dopadne lépe? Někomu se zdá Klářino hovězí o něco méně šťavnaté a tvrdší, ale i tak se jí večeře povedla. A nakonec si zvolila limetkový koláč, který vzbudí diskusi, zda vlastně nejde o cheesecake. Turnaj ve fotbálku mladou partu potěší a kamarádskou atmosféru večera u Kláry ještě prohloubí.

Sledujte premiérové Prostřeno! každý všední den v 17.50 a hlasujte!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.