Seriály a filmy

21. července 2016 15:55

Chobotnice a šneci, sledujte Prostřeno! POSLEDNÍ VEČEŘE již v neděli!

K poslední večeři se tentokrát sejde liberecká pětice, která si v březnu 2015 u stolu zažila spoustu srandy, ale nechyběly ani slzičky. Středem pozornosti a bavičem týdne byl Lukáš, který si v Prostřeno! nebo spíš prostřednictvím Prostřeno! chtěl najít partnera.

Výhra se dělila dvěma, výherkyně jedné poloviny Jitka se pak o svou polovinu dělila s ostatními, přičemž Tomáš svou darovanou část dal Marcele.

Ačkoliv to vypadalo, že se parta ještě sejde, nikdy se nesešla. V průběhu vysílání pořadu si často volali a psali, potkat se jim ale nepodařilo. Co se stane, až znovu usednou k prostřené tabuli? Hned na začátku se bude řešit řada životních novinek, Jitka má nové miminko, Marcela se přestěhovala z resocializačního zařízení a osamostatnila se a Etela se musela vypořádat s vlnou kritiky a názorů diváků.

Reparát z vaření tentokrát bude hodně náročný, alespoň tak hostům připadá. Místo šneků z listového těsta mají připravit šneky opravdové a k tomu ještě i krevety a chobotnici! Mořské plody nikdo z nich zatím ještě neochutnal, vaření tak bude o to zábavnější a plné pištění. Jen Jitka vaření bojkotuje a šneky, které má připravit nakreslí jen na papír a podává chlebíčky.

Podívejte se, jak Lukáš Marcelou vařili chobotnici.

Jitka zase připravovala šneky.

Liberecká parta neunikne ani řešení diváckých názorů z diskuzí. Jak se s nimi poperou? Příjemné to všem nebude. Legendární byla Tomášova zábava, kdy se převlékal za dvojiciHložek - Kotvald. Jak to dopadne, až se podobného úkolu ujmou všichni?

Jak dopadla zábava v podobě převleků?

Dojde i na lámání chleba… Budou k sobě hosté upřímní? A komu přeji vítězství? Bude výhra spravedlivá?

Sledujte letní speciál Prostřeno! – Poslední večeře, v neděli 24. července v 17.35 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.