Seriály a filmy

26. května 2021 19:00

Aneta Gretzová

Co vzbudí u Petrových hostů větší šok? Jeho intimní vztah, nebo vývar nahrazený třemi bujony? Dozvíte se ve čtvrtečním Prostřeno!

Petr neotřelým způsobem nahradí vyvařený vývar. Jaké budou reakce jeho hostů? A pro koho bude Petrova sexuální orientace téma? Zjistíte již ve čtvrtečním Prostřeno!

Ve čtvrtek Petr vyvaří vývar. Takže do něj hodí kostku. Tedy hned tři. Ovšem přizná jen jednu.

Podívejte se, jak si Petr poradil s vývarem:

Nad jeho stolem dojde i na Petrův vztah. Kdo tak hlasitě křičí, že je Petrova orientace v pořádku, že Patricie vnímá podtón, že mu naopak homosexualita Petra vadí? Jistě. Upovídaný Petr!

Petr se svým hostům svěřil, jak to má s intimními vztahy:

Pracovník v úklidové firmě Petr se do pořadu přihlásil sám. Má zkušenosti s účinkováním v našem pořadu – již vařil před deseti lety a tenkrát vyhráli všichni. Také účinkoval v Nebezpečných vztazích. Pokud by vyhrál, tak by peníze spořil na nové bydlení. Jako zábavu si připraví virtuální realitu.

Menu poskládal z jídel, která má rád a chutnají mu. Výhra by byla skvělým bonusem. Splní se mu jeho přání? Jestli to tak bude, zjistíte už ve čtvrtek.

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.