Čtyři chlapi a jedna žena: Prostřeno! bude tentokrát pánská záležitost!

Čtyři muži proti jediné ženě! Poradí si v ryze mužské sestavě? Zvolí nějakou speciální taktiku? Bude zástupkyně něžného pohlaví jednat podle srdce, nebo podle taktiky a rozumu tak, aby vyhrála? O překvapení nebude v tomto jihomoravském týdnu rozhodně nouze.

Jako regionální specialita se budou například podávat cvrčci a sarančata – a věřte, nebo ne, někdo je dokonce i ochutná! Dívejte se od pondělí do pátku vždy v 18 hodin na Primu!

Pondělí: Kyriakos (32) bude s hosty komunikovat řecky!

Jako první se představí opravdový Řek Kyriakos. Samozřejmě si pro své hosty připraví nejen řecké menu, ale i zábavu. Z hostů si hned na úvod vystřelí, když je přivítá v řečtině. Nikdo mu nerozumí a hosté si jen domýšlejí, co se asi bude dít dál. Parta se později u stolu velmi uvolní a začíná být jasné, kdo je kdo. Nejvíce je slyšet Honza, který svými názory občas ostatní rozesměje – například dotazem, zda mají bohové v Řecku státní svátky. A tak se například introvertní Filip nebude moci zastavit ve smíchu nad svátkem „svatý Zeus“. Hostitel je sám se sebou spokojený a věří, že mu jeho řecký večer vyšel, a on se tak přiblížil vítězství. Budou si to ale myslet i ostatní?

Úterý: Vendula (29) udělá falešnou svíčkovou a nepřizná to

V úterý se k plotně postaví jediná žena týdne, Vendula. Ta své soupeře pohostí u maminky, ve svém původním domově, protože nyní žije v bytě s přítelem, ale byt je příliš malý. Vendula má velkou motivaci, za případnou výhru by se ráda vdávala. Uvědomuje si, jak to má jako jediná žena mezi samými muži dobře nastavené. Považuje to za výhodu. U plotny se jí ale ne vše podaří a Vendule se nevyhnou ani drobná zranění. Nicméně jako zkušená kuchařka udělá poctivé domácí knedlíky a jako úkol týdne udělá skvělé sváteční koláčky. Dotáhne Vendula svůj pečlivě připravený večer až do zdárného konce?

Středa: Honza (20) vaří kvůli sázce s otcem

Třetí večeři podává mladý muž jménem Honza. Ten se do Prostřeno! přihlásil na popud svého otce, respektive na základě jejich hecování a sázky. Honzův otec totiž již před lety vařil, ale nevyhrál, a tak se vsadil se svým synkem, zda ho trumfne, či ne. Honza si věří a pro výhru se chce pořádně snažit. V rámci úkolu týdne pro své hosty připraví hmyzí pochoutku. Sebevědomě tvrdí, že se jedná o typickou brněnskou specialitu, která se v Brně podávala před sto lety. Pochutnají si hosté na sarančatech na medu? Výraz Venduly poté, co sundá ubrousek z talíře s připraveným hmyzem, stojí za to rozhodně vidět! Ovšem podobně jako byla přijata sarančata, budou přijaty i další pokrmy – vlažně a s rozpaky.

Čtvrtek: Filip (19) potřebuje výhru z existenčních důvodů

Ve čtvrtek se bude večeřet u mladého studenta Filipa. Filip žije ve studentském bytě a hosté se dozví, že jeho život vůbec nebyl a není jednoduchý. Nicméně jeho soupeři ho moc nešetří. Filipovi se večeře nepovede úplně zcela podle představ a s kritikou se pak jen těžko vyrovnává. Během večeře se v kuchyni zhroutí a nemůže dál. Dokáže se mladý student vzpamatovat a dotáhne svou večeři do zdárného konce? Jak se od něho dozvíme – má co dělat, aby se uživil a při brigádách stíhal studium. Přizná se i k tomu, že je velký introvert, má obavy z komunikace s cizími lidmi a ve společnosti bývá ten, kdo sedí v koutě a naslouchá ostatním. Na závěr večera Filipa rozhodí Michalův výrok, že kdyby vyhrál, peníze by rozdělil mezi všechny.

Pátek: Michal (38) razí názor, že kupovaná jídla jsou stejně dobrá jako domácí

Poslední večeři podává Michal, který celý týden tvrdí, že vůbec nevaří, že je v pořadu jen díky manželce, která ho vyhecovala. A v kuchyni to tak zprvu opravdu vypadá. Michal pořád něco hledá, při přípravě řízků zničí kuchyňskou desku a s úkolem týdne si hlavu nedělá, ten si prostě objedná v cukrárně. Gulášovou polévku spálí, ale během večeře je samá legrácka. Nebude chybět ani páteční hra na pravdu, někoho u stolu dokonce tíží černé svědomí.

Dojde k nějakému happy endu a přiznání? A jak to vlastně dopadne? A kdo do vyhraje?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.