Další týden Prostřeno! zahájí moldavský večer

Prostřeno! bude opět velmi zajímavé. Tři ženy a dva muži budou bojovat o výhru, která je stále stejně lákavá.

Odborníci na amatérské vaření, tentokrát ze Středočeského kraje, se budou snažit u plotny předvést to nejlepší ze sebe – a následně své umění prezentovat u prostřeného stolu. Někdo ale bude mít problém s úkolem týdne, a někdo ho dokonce nesplní. Je příprava sendviče skutečně tak složitým úkolem, který nelze nepozorovaně zakomponovat do menu?

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést deset tisíc. Ze stejné částky se pak může těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Moldavanka Olga (27) žije v Česku už osm let. Nyní je na mateřské dovolené, a vaření tak procvičuje denně. Dosáhne díky pravidelné práci u plotny na výhru?

Olga vystudovala střední školu s maturitou a poté pokračovala ve studiu na právnické univerzitě v Moldávii, kde získala bakalářský titul. Nyní je doma na mateřské dovolené. S manželem má dva syny – 3 roky a 1 rok. Nyní všechen čas věnuje rodině a péči o ni. Účast v Prostřeno! je jejím splněným snem, sama si chtěla vyzkoušet, co to obnáší.

Úterý: Důchodkyně Hana (63) pracovala kdysi pro hotel Intercontinental. Pomůžou jí nasbírané vědomosti k výhře?

Hana je asi 40 let rozvedená. Má tři děti a je pyšnou babičkou dvou vnoučat. Do pořadu ji přihlásil její vnuk, protože má rád jídlo od babičky. Pro Hanu je výhra nepodstatná – jde si to užít. Co potřebuje, to má, a vůbec nepřemýšlela, jak by s penězi naložila.

Středa: Nejmladší účastník tohoto týdne, František (15), má pro strach uděláno. S vařením se teprve seznamuje, ale i tak se rozhodl účastí v Prostřeno! ukázat, co v něm je.

František je studentem víceletého gymnázia. Žije s matkou a mladší sestrou v jedné domácnosti. Doma jim dělají společnost dva malí pejsci. Do pořadu se přihlásil sám, aby vyzkoušel něco nového. Pokud by vyhrál, tak by rád s mámou letěl někam na dovolenou, spojil by tak oba své koníčky – letectví a cestování. Podaří se mu splnit si své sny?

Čtvrtek: Elektrikář Ladislav (31) chce výhru investovat do své rodiny. Dopřejí mu jeho soupeři takovou radost?

Ladislav má středoškolské vzdělání, které zakončil maturitou. Pracuje jako elektrikář. Žije s manželkou Petrou a dcerami Štěpánkou a Eliškou. Do pořadu ho přihlásila jeho manželka, a to z hecu. Přesto se k výzvě Ladislav postavil zodpovědně a jeho menu je velice zajímavé. Podaří se mu oslnit i své vybíravé soupeře?

Pátek: Helena (32) je momentálně bez práce. I to je jistě motivací jít si za výhrou.

Přesto ale tvrdí, že sama by si peníze nenechala. Pokud by vyhrála, tak by peníze věnovala svému bratrovi, protože čeká dvojčata. Jako zábavu si pro své hosty připraví „frkot“ na silnici mezi sousedy (jízda na malém pitbiku). Helena je milá, komunikativní, někdy umíněná. Podaří se jí s těmito vlastnostmi vyhrát? A jak se popere s tím, kdyby jí někdo nabídl kopr, který nesnáší? Těšte se na páteční pokličky! O charakteru soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17.50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.