Seriály a filmy

9. června 2021 19:00

Aneta Gretzová

Dojemné Prostřeno! u Aranky. Hosté stráví večer v krásných krojích a přijde i na slzy dojetí!

Čtvrteční hostitelka Prostřeno! vyzve své hosty, aby přišli v krojích. Všichni toto přání vyplní a celý večer se tak bude nést ve slavnostní náladě.

Ve čtvrtek u Aranky se sejdou všichni v krojích. Tedy ta, která to vymyslela ne, protože vlastní nemá, i tak bude ale Aranka nadšená z toho, jak krásně její hosté vypadají. Aranka je dojatá. Ostatní popíšou, jaký kroj na sobě mají a Jarmilka má kvůli spodničkám problém sednout si.

Podívejte se, jak to hostům v krojích sluší:

Po jídle vezme Aranka své hosty do svého souboru. Všichni budou dojatí. A slzičky skrývat nebudou.

Krásný závěr večera, podívejte se:

Manažerka Aranka se odvážila vařit za všechny z jejího kroužku. Nikdo jiný totiž neměl odvahu postavit se před kameru. Aranka je pyšnou babičkou – má vnučku Mateu, které je šest let a vystupuje ve Slováckém krúžku Charvatčané v dětském sboru. Pokud by vyhrála, peníze by věnovala Slováckému krúžku. Jako zábavu si pro své hosty připraví zpěv a tanec v klubovně. Menu připravila z jídel, která jsou připravitelná v daném čase, a navíc je přesvědčená o tom, že by mohla hostům chutnat.

Sama o sobě tvrdí, že je aktivní, má ráda práci a nemá ráda zahálení. Vše se snaží mít naplánované a nemá ráda, pokud někdo tvrdí, že něco nejde. Pokud na to přijde, tak i klidná Aranka umí občas vybouchnout. Jaký průběh bude mít tedy její pobyt v kuchyni? Sledujte už ve čtvrtek.

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.