Dozvíte se, kdo je v Prostřeno! nedobrovolně

Jan (46) žije s maďarskou přítelkyní, která ho inspirovala k jeho maďarskému menu.

V úterý se k plotně postaví Honza, muž mnoha profesí, který má těsně před rozvodem a žije s přítelkyní. Kromě jiného působil tento vitální muž také ve školství, kam se míní po krátké pracovní pauze opět vrátit. A ten všechny pořádně překvapí. Připraví jim totiž maďarskou kuchyní. A proč? Protože jeho nová partnerka má maďarské kořeny a Honza má rád nejen svoji přítelkyni, ale i jemně pikantní maďarskou kuchyni.

Podívejte se, kdo je v Prostřeno! nedobrovolně:

Bude ale hostům uherská kuchyně chutnat? Pro koho bude moc, nebo naopak málo pálivá? Začne klasikou, na kterou jsme zvyklí – na předkrm bude budapešťská pomazánka na toustech. Jaká bude maďarská cibulačka? Asi s červenou paprikou… Maďarský paprikáš s tarhoňou je klasika, jen ta příloha je pro někoho záhada, stejně jako sladká tečka Dobošův dost.

Podívejte se, jak Honza připravuje dort s griliášem:

A co Markéta? Zůstane věrná svému bodování vždy za jedna? I kdyby bylo jídlo sebelepší? Bude zase taktizovat? U stolu začíná budit podezření, slovo taktika určitě padne, ustojí Markéta pozornost svých soupeřů?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.