Důchodkyně Věra v Prostřeno! vyhlásí pauzu na kouření

Nebude tomu oproti jiným týdnům jinak, i tentokrát bude Prostřeno! velmi zajímavé. Tři ženy a dva muži z Ústeckého kraje se budou snažit u plotny dostat ze sebe to nejlepší.

Tři ženy a dva muži z Ústeckého kraje se budou snažit u plotny dostat ze sebe to nejlepší – a následně své umění prezentovat u prostřeného stolu. Někdo bude mít problém s úkolem týdne, a někdo ho dokonce nesplní. Je pizza skutečně tak složitým úkolem, který nelze nepozorovaně zakomponovat do menu? Jaký je váš názor?

Podívejte se na exkluzivní upoutávku:

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést deset tisíc. Ze stejné částky se pak může těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Důchodkyně Věra (59) vaří pro velkou rodinu. Zavděčí se ale i neznámým strávníkům?

Věra pracovala většinu života v továrnách. Momentálně je v důchodu a přivydělává si v chráněné dílně při výrobě pytlíků do vysavačů. S manželem žije ve společné domácnosti 40 let, mají jednoho syna a tři vnoučata. Chce si vyzkoušet, jaké to je být účastnicí svého oblíbeného pořadu, a nijak se netají tím, že i výhra je pro ni lákavá. Dosáhne se svým menu na plnou pokličku?

Úterý: Tatínek Tomáš (48) potřebuje vyhrát peníze na dovolenou a na příspěvek dceři na auto. Podaří se mu to?

Tomáš vystudoval střední odborné učiliště strojírenské. Pracoval jako řidič kamionu, montér oken, seřizovač a nyní pracuje na pozici lisař ve firmě, která vyrábí automobilové součástky. Je ženatý a s manželkou má dvě dcery. Vede dle vlastních slov normální život a snaží se volný čas věnovat rodině. Do pořadu se přihlásil sám, protože by rád ukázal své kulinářské umění. Rád připravuje klasické omáčky, ale vsadí na úplně jiné dobroty. Bude to volba šťastná?

Středa: Bývalá servírka Lucie (30) ráda sportuje, a ještě raději vaří. V kuchyni nesnáší experimenty a miluje klasiku. Nabídne ji svým hostům?

Lucie vystudovala střední odborné učiliště obchodu a služeb. Pracovala jako servírka. Nyní je doma a od dalšího měsíce by měla nastoupit do nové práce jako obsluha čerpací stanice. Lucie byla dvakrát vdaná. Má dvě děti – syn 4 roky a dcera 9 let, tu má ve střídavé péči. Momentálně má nového přítele. Účast v pořadu je dárkem od kamarádky. Kdyby vyhrála, jela by na dovolenou. Ovšem stačí poměrně jednoduchá jídla na velké peníze?

Čtvrtek: Také Radek (33) výhru potřebuje. Na nákup automobilu. Do soutěže ho přihlásila sestra, aby ukázal, co v něm je. Podaří se mu dosáhnout na výhru, a vyrazit díky ní na nákup čtyřkolového miláčka?

Radek pracuje jako operátor v call centru. Žije s přítelkyní a dvěma dcerami. Je veselý, přátelský, stále vymýšlí nějakou zábavu. Zkoušel dokonce i talentové soutěže, nikdy ale nepostoupil. Jak se snoubí charakter umělce s uměleckou tvorbou kuchaře? A bude Radkovi jeho šoumenství ku prospěchu? Těší se na televizní kamery, stres při natáčení a také na to, jak si užije výhru. Ovšem pokud se mu podaří na ni dosáhnout.

Pátek: Žena v domácnosti a bývalá podnikatelka Stanislava (49) vaří v Prostřeno! i proto, že pravidelně Prostřeno! pořádá pro své kamarádky. Amatérsky a doma. Chce si vyzkoušet, jaké to je pod dohledem kamer. A případnou výhru? Utratila by ji za kamarádky.

Stanislava má středoškolské vzdělání. Dříve podnikala v různých oblastech – měla obchod a poté dlouhou dobu provozovala fitness. Nyní je v domácnosti. Je vdaná – s manželem jsou spolu 25 let. Společně mají v pěstounské péči dceru (22 let) – je u nich od pěti let. S manželem žili 15 let na lodi ve Středozemním moři. V mládí hrála házenou. Baví ji jízda na kole, lyžování, jóga, H.E.A.T. a další. S manželem cestují a věnují se turistice a jachtingu. Její velkou vášní je zahrada a pěstování květin a zeleniny. V neposlední řadě mezi její koníčky patří vaření. Pomůže jí její vášeň pro dobré jídlo k vítězství? Dívejte se v pátek!

Dívejte se každý všední den v 17.50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.