Seriály a filmy

28. listopadu 2020 19:00

Lucie Gretzová

Egor bude hosty v Prostřeno! učit metalový řev

Prostřeno! bude opět velmi zajímavé. Ženy budou v mírné přesile. Tři proti dvěma mužům.

Komu se podaří vyhrát tentokrát? Muži, nebo ženě? A je právě toto rozhodující pro úspěch v kuchyni? Kdo si tentokrát nejlépe poradí s úkolem týdne, kterým je příprava a vkomponování tvarohu do již ohlášeného menu? Jaký je váš názor?

Podívejte se na exkluzivní upoutávku:

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést deset tisíc. Ze stejné částky se pak může těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Youtuber Egor (28) kromě práce buduje svůj YouTube kanál a věnuje se hudbě.

Nebude to jeho první zkušenost s televizní kamerou – v roce 2013 zkoušel štěstí v Superstar a v Rusku účinkoval v nějakém pořadu své maminky (byla tam moderátorka). Sám o sobě tvrdí, že je pracovitý, a lidé o něm říkají, že je zábavný. Nebojí se nových zážitků a rád zkouší nové věci. Pokud vyhraje, tak peníze investuje do svých kapel. Zaujme jeho zábava – výuka hostů, jak se zpívá metalovým hlasem?

Úterý: Pokrývač Josef (56) má Prostřeno! rád. Proto se rozhodl poznat jej také z druhé strany.

Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na zařízení bytu a polovinu by dal na charitu na nemocné děti. Jako zábavu si pro své hosty připraví poznávání evropských vlajek a hlavních měst států. Má rád sport – do nedávna hrál fotbal a další sporty, ale po úrazu kyčle už nemůže. V létě rád houbaří. Má rád zvířata a chová andulky, želvu a rybičky. Nejí mořské plody. Jak bude hostům chutnat jeho typicky české menu? Dívejte se už v úterý!

Středa: Studentka Kaya (16) se rozhodla přiblížit mexickou kuchyni českému národu.

Kaya žije s matkou – její další rodina žije v Praze a v Mexiku. Kaya se narodila v Americe, kde žila do 14 let. Její matka je Češka a táta byl Mexičan – rodiče se potkali v Americe, kde se i vzali a žili zde. Otec nečekaně zemřel před dvěma lety, a tak se Kaya a její matka přestěhovaly do České republiky. Do pořadu ji přihlásila její máma, protože společně rády pořad sledují a Kaya umí dobře vařit. Pokud by vyhrála, tak by si peníze nechala na autoškolu a na studium. Podaří se jí oslnit mexickým menu? Dívejte se už ve středu!

Čtvrtek: Kosmetička Petra (33) by případnou výhru použila na nákup nového vozu.

Vsadí na exkluzivní hovězí maso Wagyu. Povede se jí oslnit své soupeřící natolik, aby jí dali dostatečný počet bodů, potřebných pro výhru? Zajímá se o gastronomii a vše kolem ní. Má ráda české filmy, zajímá ji móda a ráda se setkává s přáteli. Tvrdí o sobě, že je komunikativní, veselá i kritická. Bude její naturel považován za taktizování? Nebo jste se právě poznali s černým koněm celého týdne?

Pátek: Pokladní Lenka (37) žije se svými pejsky a přítelkyní poklidným životem.

Ráda se věnuje kutilství, péči o domácí mazlíčky a když to jde, cestuje. Nemá ráda lež a přetvářku, takže na taktizování z její strany to v tomto týdnu nevypadá. Nebo se všichni pleteme a touha po výhře změní každého? A co její lehoučké menu, které je vyvážené chuťově i esteticky – dokáže dostatečně nadchnout ostatní? Má naději na výhru?

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.