Seriály a filmy

12. dubna 2021 19:00

Aneta Gretzová

Eliška chce obhájit výhru své maminky, která v Prostřeno! před pár lety byla a vyhrála. Podaří se jí to?

Eliška z Prostřeno! dostane cenné rady od své maminky. Co na to řeknou její soupeři? Budou to brát sportovně, nebo dojde na strhávání bodů?

V úterý vaří Eliška. Je jí patnáct let. Její maminka v soutěži byla a vyhrála. I to byla motivace pro dceru. Přijít a vyhrát. Jakou radu Eliška dostala? Jen při výběru menu několik zlepšováků.

Maminka Elišky už v Prostřeno! byla, podívejte se:

Bude to ostatním vadit? Eliška se totiž přizná, že její maminka v Prostřeno byla. Kdo se ohrazuje proti takové taktice nejvíc? Karin. A snaží se na svou stranu získat i spolustolovníky. A nikdo neocení Eliščinu pravdomluvnost. Škoda.

Eliška se hostům svěří. Jaké budou jejich reakce? Podívejte se:

Studentka Eliška studuje obor cukrář. Do pořadu ji přihlásila maminka, která je přesvědčená nejen o tom, že její dcera dobře peče, ale že se také v kuchyni umí ohánět. A ta jí to chce vrátit. Pokud by vyhrála, vezme maminku na wellness pobyt. Eliška má zájmy jako každá mladá slečna, ale k tomu navíc připravuje ráda české omáčky.

Uspěje v úterý její svíčková, o které se tvrdí, že k dokonalé přípravě se musí dozrát? Sledujte už v úterý!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.