Seriály a filmy

10. června 2021 19:00

Aneta Gretzová

Emotivní chvilky ve folklórním speciálu Prostřeno! Komu ze soutěžících ukápne slzička?

Pohled na partu tančících a zpívajících lidí vyvolá v Prostřeno silné pocity. Mísit se bude radost, dojetí i stesk.

Zlatým hřebem každého večera ve folklórním speciálu Prostřeno! je zábava, při které se vždy zvesela tančí, zpívá a hraje na hudební nástroje. Jinak tomu nebude ani u Petra, který si na pomoc zavolá spoustu přátel ze strážnického souboru Danaj.

Místnost plná sličných šohajů a vyšnořených děveček v krásných krojích ale v Petrových hostech nevyvolá jenom úsměv na tváři. Uplakané oči Jarmilky prozradí, že pocity z této zinscenované veselice jsou poněkud smíšené. Co je toho ale příčinou?

Podívejte se, jak vypadá zábava v podání souboru Danaj:

„Já když jsem je viděla tancovat, tak mi bylo líto, že už jsme dlouho netancovali,“ odůvodní svoje slzy Jarmila. Se slzami na krajíčku však nebude úplně sama. Moment nabitý emocemi se podepíše také na Jožkovi, který se nechá dojmout jedinečnou atmosférou večera. Budou hosté hodnotit Petrovu zábavu jako nejlepší z celého týdne? To zjistíte v pátečním Prostřeno!

Na Prostřeno! se dívejte každý všední den v 17:50 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.