Seriály a filmy

27. dubna 2015 13:00

Martina Čerňanská

Erotika v Prostřenu!? Víc než byste čekali!

Myslíte si, že Prostřeno! je jen o vaření, šmejdění v cizích domácnostech a o pár konfliktech? Omyl! Tahle zábavní kulinární show je také o sexu a erotice! Máme pro vás 4 bonusová videa jako důkaz!

Pořad Prostřeno! můžete sledovat každý všední den. Za rok je to neuvěřitelných 200 dílů. K tomu spousta bonusových videí. Zapátrali jsme a našli pro vás několik těch opravdu pikantních.

Pole dance neboli tanec u tyče je hit poslední doby. Ač se jedná o sportovní disciplínu a to hodně fyzicky náročnou, přece jen se nám všem asi většinou vybaví něco trošku jiného. No, posuďte sami:

I úkol týdne se dá servírovat zajímavě. Hostitel si k tomu pozval smrtku. Jak to celé ale dopadlo, asi opravdu ani on nečekal:

Spousta žen chce potěšit své partnery a nechají se nafotit tak, jak je pánbůh stvořil. Někdy se jedná o hezké akty a někdy... o trochu méně. Ve všech případech se ovšem jedná o ryze soukromou věc, a pokud si domů pozvete cizí lidi a k tomu kamery, měli byste fotky na chvíli uložit do skříně. Ne každý to však udělá:

Když vás něco zajímá, prostě se na to zeptejte! To si asi řekly i dámy, které se sešly u jednoho stolu v pořadu Prostřeno! Jak byste reagovali vy, kdyby se vás někdo prakticky cizí zeptal na toto:

Vidíte? I takové pikantnosti se v Prostřenu! najdou. Takže se nezapomeňte dívat každý všední den od 18.00 na Primu a sledujte náš web i Facebook, kde se dozvíte mnohem víc.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.