Prostřeno! Exotická Gabriela uvaří pokrmy, díky kterým zhubla 40 kilo!

Exotická Gabriela (38) vsadí na domácí kuchyni, ovšem z druhého konce světa. Bude pikantní jihoamerická kuchyně jejím spolustolovníkům chutnat?

Když se Gabriela přistěhovala do České republiky, během pár let přibrala asi 40 kilogramů, které se jí v poslední době podařilo shodit díky zdravé a vyvážené stravě.

Podívejte se, jaký je hlavní rozdíl mezi českou a bolivijskou kuchyní:

Nedejte na reklamu – která strava je doopravdy nejzdravější?

Jako lékařka nemá moc vyváženou stravu, také proto se rozhodla se svým nezdravým životním stylem zatočit. Nejprve zkusila vegetariánství, ale to musela opustit, protože je chudokrevná. Takže maso si občas dá. Ale nepřehání to s ním.

Podívejte se, čím Gabriely nahradila brambory:

Máte zpomalený metabolismus? Rozhýbejte ho!

Jinak ale sází na zeleninu, menší porce i pohyb. Jak se jí to podařilo, sledujte už v úterý. A také zjistíte, jak se jí povedlo pobavit své spolustolovníky filmem o rodné zemi. Uchvátila, nebo by si parta dala raději nějakou akčnější zábavu?

Hubnutí v lokálních partiích: Mýtus, nebo realita?

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.