Gábina z Prostřeno! vede romský taneční soubor

Gabrielu (33) přihlásila do soutěže její maminka. Naplní Gábinka svým menu její očekávání a vyhraje?

Gabriela má nedokončené středoškolské vzdělání. Udělala si rekvalifikační kurz – pracovník v sociálních službách. Jejím zaměstnáním je pracovnice v sociálních službách a dále pečuje o osobu blízkou. Žije s přítelem, se kterým má tři děti (dvě dcery a syna – 13, 9 a 6 let). Do pořadu ji přihlásila její máma, která si myslí, že Gabriela dobře vaří. Těší se na dobré jídlo, které ochutná, a na nové lidi, které potká. Pokud by vyhrála, tak by si zařídila novou ložnici a zaplatila by si rekvalifikační kurz na modeláž gelových nehtů.

Podívejte se, jak Gábina dělá romský předkrm:

Nejraději připravuje maso, omáčky, česká a romská jídla. Pokud je jídlo dobře připravené, tak si pochutná skoro na všem. Mezi její oblíbená jídla patří svíčková omáčka, koprová omáčka, steak a také špenát s bramborovým knedlíkem a kachnou. I proto je její menu klasické. Připraví romskou specialitu pišot, hovězí svíčkovou a šlehačkové pokušení. Kdo ale bude v pokušení hodnotit toto menu nečestně? A zaujme taneční vystoupení jako zábava?

Podívejte se, jak hosty zaujme zábava:

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.