Seriály a filmy

4. dubna 2017 19:00

Prostřeno! Gastronomický propadák. A ještě odmítne výzvu soupeřů!

Lukáš nedá výzvu - Prostřeno!

Lukáš (30) podcenil svoji kuchařskou přípravu a Michaela mu nic nedaruje.

Ve středu se k plotně postaví zedník Lukáš. Je mu jasné, že Michaela k němu dorazí s jediným cílem – pořádně si do něj rýpnout a snažit se mu jeho večer znepříjemnit. Když jde o zlomyslnosti, jsou s Míšou spojenci, jinak jsou ale tvrdí soupeři a umějí se pěkně pohádat. Lukáš nad stolem zatím hodně kritizoval, o to šikovnější musí v kuchyni být. Ovšem Lukášovo vaření je všelijaké. Jestli je to nervozitou, nebo tím, že je Lukáš flegmatik, těžko říct…

Záchvat smíchu

Každopádně Lukášovo menu hostům na papíře připadá nadějné, ale v praxi na talíři ne. Sýrová roláda je pro Jihočechy obyčejná, domácí houbová polévka bez hub a sladká od brambor taktéž, Tomášovi se vůbec nezamlouvají Lukášovy rádoby honosné názvy pokrmů. Tak třeba jeho královské řízky podle hostů nebyly vůbec královské, ani dostatečné, a nebeská roláda také nebyla dost nebeská.

Hnus paštika

Kritizovat se bude hodně, nepoživatelný, možná i nebezpečný je úkol týdne, který hostitel v potu tváře víceméně zbytečně připravil. Nejvíce slyšet bude Michaela. Ta do Lukáše rýpe a ani se tím netají… Hašteření i smích se trochu zklidní při vystoupení Lukášova nevlastního syna, který zahraje na harmoniku a chce návštěvu rozezpívat.

Sledujte od 17.35 na Primě.

Sdílejte článek