Grilovací Prostřeno! ve štítech! Kdo se netrefí do pusy?

Prostřeno! je tady a s ním i další lidské příběhy. A rodinné recepty. Tedy tentokrát pro gril, ne pro plotnu.

Jak si s grilovací výzvou poradí dvě ženy a tři muži tohoto týdne? Kdo nakonec vyhraje a ukáže, že je mistrem grilu? Bude fungovat taktizování, nebo si všichni budou chtít především užít posezení na zahrádce a zjistit, jaké recepty na oheň chystají další kuchaři? Jak si všichni amatérští kuchtíci poradí s úkolem týdne, kterým je tentokrát příprava jídla ze zbytků, případně ze zahrádky, tedy čistočistá improvizace? Komu se úkol týdne podaří vhodně zařadit do svého jídelníčku a kdo snahu o jeho přípravu vzdá?

Podívejte se na exkluzivní upoutávku:

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést deset tisíc. Ze stejné částky se může těšit i jeden z diváků, pokud ovšem bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Mladá soutěžící Sára (25) skládá reparát. V Prostřeno už jednou byla, ale výhru si neodnesla. Zadaří se jí tentokrát?

Sára vystudovala SPŠ stavební, maturitní obor geodézie. Naposledy pracovala jako instruktorka základního lyžování. Také dlouho pracovala v Dublinu jako baristka a nyní – s ohledem na situaci po korona krizi – v pohostinství už nepracuje. Její rodina ji dobíjí láskou, snaží se být pořád aktivní a neposedí. I to je důvod, proč se do pořadu Prostřeno! hlásí podruhé. S předchozím výsledkem spokojená není, takže tentokrát chce vyhrát. Jen pro připomenutí, poprvé vařila na chatě bez elektřiny a vody, a také vzhledem ke ztíženým podmínkám nevyhrála. Zadaří se jí v pondělí? Nezapomeňte se dívat.

Úterý: Chlap na svém místě, Zbyněk (35), grilování miluje. Sice má praxi v oboru, ale stačí to na výhru? Nebo mu jeho večer přinese zklamání?

Zbyněk se vyučil v oboru kuchař-číšník, takže vztah ke kuchyni má veskrze kladný. Navíc ho baví sledovat, co se děje za kamerou během natáčení. I proto už v jednom pořadu vystupoval a také proto se do Prostřeno! přihlásil. Chce se přiučit novým věcem. Jako cholerik bude mít několikrát možnost předvést, jak se dokáže ovládat. Přesto se ale bude snažit, aby si jeho večer všichni ostatní soutěžící užili. Bude to ovšem stačit na výhru?

Středa: Lakýrník Petr (42) žije šťastným rodinným životem. O jeho šancích na výhru je především přesvědčena jeho žena, která ho také do soutěže přihlásila. Co by se ovšem stalo, kdyby zklamal?

Třetí hostitel s rodinou Prostřeno! pravidelně sleduje. A účast v grilovacím speciálu bere jako výzvu, díky které může rodině zajistit skvělou dovolenou. Stačí jen maličko. Předvést u grilu ze sebe to nejlepší – a balí se kufry. Sám Petr tvrdí, že je pracovitý a velmi rád vaří. Jenže na roštu probíhají dokončovací práce jinak než v hrnci na sporáku. Nastane zádrhel, nebo hostitel jako správný chlap s tahem na branku předvede, co u grilu dovede, bez ztráty jediného bodu? Sledujte také středeční Prostřeno! až do konce.

Čtvrtek: Barmanka Michaela (29) je zatím svobodná. Rodině tedy nevaří, přesto má podporu partnera.

Ten si totiž myslí, že je Michaela skvělou kuchařkou, a také proto ji do pořadu přihlásil. Michaela ráda sportuje a zdravě se stravuje, takže její menu bude odlehčené, moderní a plné vitaminů. Bude to ale stačit na výhru, nebo ostatní soutěžící kladně hodnotí výhradně flákotu z grilu? S ohledem na zaměření tohoto týdne má Michaela štěstí, že se nesetká s jídlem, které nesnáší. Koprovku na grilu totiž nejspíš nikdo připravovat nebude. Moc se těší, že zažene nudu v době, kdy nemůže pracovat. A je fakt, že o infarktové okamžiky nebude nouze. Sledujte speciál Prostřeno! už ve čtvrtek!

Pátek: Páteční soutěžící Lukáš (31) se sice vyučil v oboru prodavač, výrobce lahůdek, ale od profese chce zběhnout. Zůstane mu láska k vaření alespoň pro domácí vaření?

Lukáš si menu sestaví z rodinných receptů, které jsou ověřené a úspěšné. Ovšem také vsadí na novinky, které budou vyžadovat jistou improvizaci. Odhalí jeho hosté, kdy hraje na jistotu a kdy experimentuje? A nebude ho tento přístup stát tolik ceněné vítězství? Partner Lukáše sice tvrdí, že Lukáš vaří skvěle, na druhou stranu je fakt, že nervozita a pohled do oka kamery dělá se stoickým klidem každého účastníka své. Jak naladěni pro páteční zúčtování dorazí Lukášovi hosté? Sledujte už v pátek!

Dívejte se na Prostřeno! od pondělí do pátku od 17.50 na Primě a hlasujte. SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Užijte si také další oblíbené pořady, seriály a filmy, které pro vás máme k přehrání ON-LINE a zdarma na iPrima.cz:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.