Handicapovaný Ondra v Prostřeno! předvede, že se dá žít, i když život hází člověku klacky pod nohy

Prostřeno! bude opět velmi zajímavé. Ženy budou v přesile. Čtyři na jednoho muže. Ovšem Ondřej se nedá a zabojuje.

Ondřej totiž ukáže, že si životní motto, kterým se řídí, nevybral jen tak náhodou. Komu se podaří vyhrát tentokrát? Jemu, nebo některé z žen? A je právě toto rozhodující pro úspěch v kuchyni?

Kdo si tentokrát nejlépe poradí s úkolem týdne, kterým je příprava a vkomponování kaše do již ohlášeného menu? Jaký je váš názor? Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést deset tisíc. Ze stejné částky se pak může těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Novopečená maminka Bohuslava (28) se věnuje dceři, ale ráda by si zkusila také nové věci.

Je zvědavá, co na její kulinářské umění řeknou další lidé. Pokud by vyhrála, tak by si zútulnila byt a jela na nějakou dovolenou s rodinou. Jako zábavu si pro své hosty připraví střílení z vodní pistolky na balónek polepený papírem – cílem bude co nejdřív sundat papír – zábava bude probíhat venku. Dívejte se!

Úterý: Maminka na mateřské dovolené Sandy (31) má Prostřeno! ráda. Touží poznat nové chutě.

Je vyučená v oboru, ale s ohledem na rodinu se profesi už nějakou dobu nevěnuje. Přesto ji zajímá, kdo a co vaří, v jaké podobě jídla servíruje. A jako zábavu si pro své hosty připravila barmanskou show. Věří, že kdyby dosáhla na výhru, pořádně by si ji s rodinou užila. Podaří se její plán? Dívejte se už v úterý!

Středa: Úřednice Andrea (21) chce vyhrát a peníze použít na svatbu.

Žije se svým přítelem a ráda by vztah posunula někam dál. Povede se jí vyhrát a splnit si sen s poměrně klasickým menu? Ocení hosté její inovace a nekonfliktní povahu? Kdo ji vlastně přihlásil a bude se s ním muset o výhru dělit? A pozor, také zábava bude originální! Dívejte se už ve středu!

Čtvrtek: Invalidní důchodce Ondřej (26) by případnou výhru použil na vyrovnání insolvenčního řízení.

Povede se mu oslnit své soupeřící natolik, aby mu dali dostatečný počet bodů, potřebných pro výhru? Ondřej nemá jednoduchou výchozí pozici, přesto chce všem ukázat, že v životě můžeš dělat cokoliv. Když chceš. Také věří, že by třeba prostřednictvím pořadu mohl poznat novou lásku… Co se mu podaří, a co ne? Počkejte si na čtvrtek.

Pátek: Úřednice Věra (57) nedávno přišla o svého muže. S tou ztrátou se jen těžko vyrovnává a účast v Prostřeno! bere jako možnost rozptýlení.

Kdyby vyhrála, peníze by použila na nákup nové střechy, pod kterou nyní bydlí s dcerou i vnoučaty. Šanci na výhru má. Vaří dlouho a podle ostatních prý skvěle. Navíc si pro své hosty připravila unikátní zábavu. Navštíví je mistr světa v práskání bičem. Má naději na výhru?

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.