Prostřeno! Helenino menu Jardu pěkně rozčílí! Je prý úplně špatně napsané!

Po francouzské večeři nachystá Helena (42) obyčejné české menu s tajemstvím a rozčílí Jardu, kterého ale pěkně štve také Šárka.

REPRÍZA Čtvrtá hostitelka Helena, která je momentálně na nemocenské, nosí celý týden na hlavě paruky, dnes má obzvlášť nápadnou image. Vystudovaná zdravotní sestřička, ale také číšnice nebo prodavačka, vsadí na obvyklá česká jídla a se servisem se moc nepáře. Přesto si věří, avšak nezaujme ani bytem v Karviné, kde žije s dcerou a vnučkou. Jarda, který dosud vystupoval jako takový dobrácký medvídek, je ve čtvrtek jako vyměněný, ale není sám, kdo se u Heleny necítí moc dobře. Naštve ho menu, které není přesné a mate ho.

Vzorný host

Co se třeba skrývá pod úvodním „chlebovým tajemstvím“? Jarda není na žádné záhady zvědavý a navíc si na jakési chlebové smažence nepochutná on ani soupeři. Pórková polévka dopadne docela dobře, jen Šárce nepřipadá nic extra a také jí vadí, že je v ní víc brambor než pórku. A co takové plátky s rýží? A proč je plátek jen jeden, když na menu je v množném čísle? Jaké a s čím budou? To zatím neví ještě ani hostitelka, která se nakonec rozhodne pro hořčici, maso z tlakového hrnce je měkké, škoda, že si s tím nedala víc práce.

Plné zuby Šárky

Helena ale o sobě nijak nepochybuje, má pocit, že když hosté skoro všechno snědli, má vítězství v kapse. Domácí „tiramisa“, jak hostitelka říká svému dezertu, není také žádná hitparáda, takže nálada během večera není příjemná a vztahy se poněkud pokazí. A proč to schytá od Jardy také Šárka? Moc mluví, nikoho nepustí ke slovu a o Španělsku už Jarda nechce nic slyšet!

Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.