Seriály a filmy

13. listopadu 2017 19:00

Lucie Gretzová

Prostřeno! Hlavní chod se bude podávat jako poslední! Začíná se polévkou!

Přeházený večer - Prostřeno!

Mladá Barbora (21) má velké plány, ale vůbec nestíhá a chody podává ve zpřeházeném pořadí.

Druhá hostitelka má za sebou nelehké dětství a svěří se s ním na kameru. Po přerušeném studiu se vrátila dálkově do školy, k tomu pracuje na benzínce a pečuje také o svá domácí zvířátka – černého kocoura velmi miluje, prý je to pán domu a ona s manželem jsou takoví „kocourovi sluhové“. To je vidět i na neuklizené podlaze, hosté si všimnou rozházeného steliva, granulí a chlupů. Barbora nepůsobí moc vyrovnaným dojmem, je hodně nervózní, přípravu večeře asi dost podcenila. Kromě moučníku: svoji sladkou tečku si upekla už den předem, aby dobře ztuhla. Co si o tomto netradičním postupu s polotovary budou myslet hosté?

Jediný chlap u stolu

Bára vsadila na českou kuchyni, ale protože nestíhá, bude podávat jídla na přeskáčku. Svoji hostinu začne netypicky úkolem týdne a polévkou, vývarem, ve kterém není žádné maso. Pak následuje zábava, protože na lince jsou při příchodu hostů ještě syrové kotlety i brambory! K malování čajových šálků, které si budou moci soupeři odnést domů jako suvenýr, dostanou krémový dort a kávičku. Prostě blázinec! Kdyby se něco takového stalo Květě, tak by prý už dávno zkolabovala, ale Bára se zatím nehroutí a po dezertu podává odvážně předkrm – což je zapečená anglická brambora s česnekovým dipem, která navíc nikomu moc nechutná. Bude hlavní chod opravdu tím zlatým hřebem téhle poněkud bláznivé večeře? Jaká bude „pečeně z chlívku s domácími kroketami“, spojená s vyprávěním o hostitelčině nešťastné rodinné historii?

A nezapomneňte, že máte premiérovou šanci ohodnotit soutěžící. Takže neváhejte a dejte Báře bodů tolik, kolik si podle vás zaslouží. Navíc můžete vyhrát 5000 Kč.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!