Prostřeno! Hnus! U Daniela na chodbě je nakakáno

Dělník Daniel (26) vsadí na klasiku. Že by tušil, že rodinné recepty mají šanci na výhru?

Druhý hostitel má základní vzdělání a pracuje jako obsluha galvanické lázně. Žije s bývalou přítelkyní a má dceru. Má rád klasickou kuchyni a přesně takové bude i jeho menu.

Podívejte se, co hosté uvidí na chodbě:

Na to, že je Daniel poměrně mladý, se mu v kuchyni bude dařit. Překvapí nejen zručností při chystání dezertu, ale také přípravou vývaru, který bude soutěžícím chutnat. Stejně jako předkrm, ale také úkol týdne.

Podívejte se, jak to má Daniel těžké s bývalou přítelkyní:

Danielův nadhled je nakažlivý, takže večer to bude pohodový. Nebo už se začíná taktizovat? Sledujte a udělejte si názor sami. Jasné je, že pohodář a flegmatik dokáže zaujmout, a i když se nedaří vše tak, jak by si původně představoval, nakonec se dobere výsledku, se kterým je sám spokojený. Jenže co jeho spolustolovníci?

Podívejte se, co Daniel provedl s bábovkou:

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.