Seriály a filmy

4. února 2015 18:30

Gabriela Gabrielová

Prostřeno! Honza si připravil pro hosty pěkné překvapení. Byt byl bez proudu. Zvládnou to?

Honza je vtipálek, programátor, který se čerstvě odstěhoval od svých rodičů, a tak je jeho byt ještě ne zcela zařízený, ale Honza to tak vtipně a originálně okomentuje, že nemůže být pochyb o tom, jak je spokojený a naprosto v pohodě. Dívejte se ve čtvrtek v 18.00.

Když představí svou kuchyň, klasickou panelákovou, jak ji známe všichni z nějakých 80. let, Honza prohlásí: „Všichni přestavují jádra, to já dělat nebudu, já věřím v umakart!“ Honza je prostě zábavný člověk, a dojde mu humor až v situaci, kdy budou hosté už u něj doma a vypadnou pojistky. A bez proudu, při svíčkách, si chvilku hosté posedí, nicméně zase to bude jiný druh adrenalinu a vadit jim tato situace nebude.

Honzovy pokrmy, které měl opravdu zajímavě vymyšlené, bohužel nebudou chutnat tak, aby sklidil očekávané nadšení. Omáčka v krevetovém koktejlu bude příliš kyselá, cibulová polévka příliš cibulová, hovězí líčka tuhá a čokoládová pěna moc tekutá. Ale Honza to vše ustojí s humorem.

Svitlana se přizná, že jí jídlo u druhých nechutnalo. Proč? Podívejte se?

A když to Honzovi v kuchyni dlouho trvalo, hosté si krátili chvíli vtipkováním. Na čí účet?

Týden s Prostřeno!, který se nečekaně velmi vystupňuje, stojí rozhodně za zhlédnutí!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.