Honza z Prostřeno! se bojí syrového masa

Honza (27) miluje vlaky a chce si dokázat, že zvládne uvařit čtyři chody pro pět lidí.

REPRÍZA Druhý večer si vezme na starost mladý ženatý vlakvedoucí Honza, pro něhož jsou vláčky vším a stanou se i předmětem zábavy. Bude ale hosty bavit sledovat z viaduktu projíždějící vlaky a výhybky? Jan se podobného pohledu asi nikdy nenabaží. Pro Honzu je účast v soutěži jednou velkou zkouškou a výzvou. Svěří se totiž s tím, že doma vlastně vůbec nevaří. Je totální začátečník. Ale chce to dokázat, vsadil proto na jednoduché menu a precizní přípravu.

Poslechněte si Honzovu historku se syrovým masem:

Moučník – bábovku s domácí marmeládou – si už vyzkoušel, a protože se trochu štítí syrového masa, ze svého jídelníčku ho radši vynechal a zkusí si zopakovat jednoduché domácké jídlo, které kdysi uvařil pro svoji ženu. Jde o zapékané brambory se slaninou, hlavnímu chodu předchází šopský salát a „zelené tajemství šéfkuchaře“, což je vlastně obyčejná polévka z mraženého hrášku s kupovanými krutony, ta ale vzbudí velké očekávání. Honzova večeře sice není hitem moravskoslezského týdne, ale hostitel zadání, které uložil sám sobě, považuje za úspěšně splněné. Vše zvládl a dokončil bez větších problémů, jak si předsevzal. Teď už se může v kuchyni jen zlepšovat, vždyť cvičení dělá mistra.

Podívejte se, jaký má Honza vztah k vaření:

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.