Prostřeno! Hosté najdou na zahradě kůži králíka, ze kterého bude polévka!

Roztomilí králíčci - Prostřeno!

Obchodní zástupce Milan (43) žije na samotě u lesa, má velkou zahradu, chová králíky a jeho večeře bude spíš tradiční a bio.

Poslední večeři hosté stráví na samotě u lesa, v domku u Milana, kde žije se svou ženou a rodinou. Milan je ze všech soutěžících sice nejstarší, ale působí mladým dojmem, navíc je s ním zábava. Hodně času stráví péčí o zahradu, zčásti je samozásobitel a některé domácí suroviny zařadil i do své poslední večeře. Všechno je zdravé, poctivé a bio. Milan si v kuchyni věří a někdo ho považuje za favorita týdne. Každopádně jsou všichni zvědaví, jak to u něj vypadá a co ve finále k večeři nabídne.

Milanův tajný recept

Sám hostitel je zvědavý, jak obstojí se svou polévkou z králíka, minimálně Katka by mohla mít s králíkem, kterého vnímá spíš jako domácího mazlíčka, problémy. A nepotěší ji stažená kůže, kterou zahlédne na zahradě. Hostitel si toho je ale vědom, proto jako hlavní chod nepodává králíka, ale bude „uškrcená krkovice na víně s cibulkou a fazolkami s bramborovou kaší“. Jde již o třetí jídlo na víně s bramborovým pyré, budou na to mít hosté ještě chuť? Dále se ukáže, že Katka nejí ani houby, sýry, ale Milan ji v předkrmu „překvapení ze samoty u lesa“ trošku přelstí. A na co nakonec spoléhá, to je borůvkovo-jogurtový koláč se šlehačkou, protože borůvky, jak říká, má každý rád. A je to pravda – borůvky chutnají i Katce… Jako zábavu Milan zvolí starou dětskou hru. Potěší tím hosty, nebo jim bude připadat moc infantilní? V jakém duchu se poslední večeře ponese?

Co všechno Katka nejí

Zůstane tahle parta pohodová a přátelská až do konce? Nebo ji výhra rozdělí? A kdo ji získá? Sledujte premiérové Prostřeno! každý všední den v 17.50 a hlasujte!

Sdílejte článek