Prostřeno! Hosté si nejsou jisti Evinou sexuální orientací!

Nejstarší hostitelka Eva (36) nevaří moc často, ale pilně trénovala. Vyplatí se jí to?

Ve středu se k plotně postaví kadeřnice Eva, která má výtvarné sklony. Po rozchodu s přítelem žije sama se svou desetiletou dcerou a kocourkem. Eva je pro ostatní tak trochu záhada, ale líbí se jim Evin útulný byt a zaujmou je obrazy i akty na stěnách. Petra dokonce začne fantazírovat o Evině sexuální orientaci a zatáhne do toho i včerejšího hostitele, kterému to ale evidentně není příjemné.

Pomlouvání Evy

Davidovi je teprve šestnáct a zdá se mu, že se s ostatními zná moc málo na to, aby s nimi vedl u stolu řeči o plastikách, sexuální orientaci atp. Asi se stydí. To holky se neupejpají a zkoušejí zjistit, co je Eva vlastně zač. Ta je ale na slovo skoupá, i kvůli tomu ji soupeřky považují ji za taktičku. Je tomu ale opravdu tak? Každopádně třetí hostitelka se netají tím, že moc nevaří a celé menu si radši předem natrénovala.

Předkrm budí rozpaky

Dokáže Eva vzbudit iluzi dobré hostitelky? Její menu začne kanapkami s kaviárem, ten ale každému nejede, Eva však celkem vtipně udělala také jednohubky moravské, čímž splnila úkol týdne a hostům se klobáskou strefila do chuti. Největší úspěch má její rajská polévka v italském stylu. Tak trochu do Thajska míří její kuře na kari s rýží, kde je kokosové mléko. Chuť kokosu je i v poslední mangové zmrzlině. Trochu výtvarného umění si mohou vyzkoušet i soupeři na vlastní kůži při zábavě u stolu, kde se ještě leccos probere. Eva je klidná a jako hostitelka si vede celkem dobře, Petře ale stejně moc nesedí.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.