Seriály a filmy

24. listopadu 2016 19:00

Prostřeno! Hosté si zahrají na školu s paní učitelkou Marcelou!

Učitelka a sportovkyně Marcela (39) nejí maso, ale maso podává, i když si ho poplete.

V pátek večeři připraví Marcela, vdaná maminka dvou synů. Umírněná vegetariánka, co sama maso moc nemusí, dává přednost zelenině a občas jí jen ryby a kuřecí. Ale kvůli hostům je maso na jejím menu také. Co soupeři ochutnají v jejím velkém a hezkém domě, který Marcelin manžel postavil skoro celý sám? Jídelníček je tak trochu letem světem: po zapečených tortillách je italská česnečka v českém chlebu a pak následují dva druhy masa, kuřecí a vepřové, a ledový jahodový dort s kávou.

Honza radí

A v hlavním chodu je trochu potíž. Obě masa se Marcele v pekáči pomíchají a ona teď neví, které je které. Kdo jí pomůže tuhle záhadu rozluštit? No samozřejmě, že Honza! A jakou zábavu paní učitelka připraví? Hru na školu! No a protože jsme ve finále, ani v tomto pátečním Prostřeno! hra na pravdu chybět nebude. Rozdávat se budou rozhodující body.

Pálivý předkrm

Jak dopadne Poslední večeře? Kdo tento týden vyhraje krásných 50 000 korun a stane se hostitelem týdne? A budou vítězi výhru přát i ostatní soutěžící z Ústeckého kraje?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.