Seriály a filmy

24. listopadu 2016 19:00

Prostřeno! Hosté si zahrají na školu s paní učitelkou Marcelou!

Učitelka a sportovkyně Marcela (39) nejí maso, ale maso podává, i když si ho poplete.

V pátek večeři připraví Marcela, vdaná maminka dvou synů. Umírněná vegetariánka, co sama maso moc nemusí, dává přednost zelenině a občas jí jen ryby a kuřecí. Ale kvůli hostům je maso na jejím menu také. Co soupeři ochutnají v jejím velkém a hezkém domě, který Marcelin manžel postavil skoro celý sám? Jídelníček je tak trochu letem světem: po zapečených tortillách je italská česnečka v českém chlebu a pak následují dva druhy masa, kuřecí a vepřové, a ledový jahodový dort s kávou.

Honza radí

A v hlavním chodu je trochu potíž. Obě masa se Marcele v pekáči pomíchají a ona teď neví, které je které. Kdo jí pomůže tuhle záhadu rozluštit? No samozřejmě, že Honza! A jakou zábavu paní učitelka připraví? Hru na školu! No a protože jsme ve finále, ani v tomto pátečním Prostřeno! hra na pravdu chybět nebude. Rozdávat se budou rozhodující body.

Pálivý předkrm

Jak dopadne Poslední večeře? Kdo tento týden vyhraje krásných 50 000 korun a stane se hostitelem týdne? A budou vítězi výhru přát i ostatní soutěžící z Ústeckého kraje?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.