Prostřeno! Hosté u Martiny prověří všechny své smysly!

Poslepu - Prostřeno!

Martina (29) touží připravit „večeři s přesahem“, což také udělá. Budou soupeři z jejího originálního večírku nadšení?

Páteční hostitelku nelze už od pondělka přehlédnout. Mladá maminka patnáctiměsíčního syna je na mateřské, fotí a studuje grafický obor. S partnerem prý žijí ve volnějším vztahu – blondýnka Martina je vůbec taková trošku alternativní. Není vegetariánka, ale má vztah k lehčí a zdravé bio stravě, takže úkol týdne (cizrnu) má už ve svém jídelníčku. Menu nijak nepřekvapí, ale ani nenadchne Zdeňku nebo Luboše, který něco takového očekával. Dva chody ze surovin od farmáře obsahují i alternativu pro vegetariány. Hosté ale ještě netuší, co je při jídle čeká. Martina chce během poslední večeře hostům zinscenovat pocity některých postižených lidí. Takže například předkrmový čočkovo-těstovinový salát s polníčkem nebo hummus budou jíst kolegové poslepu, se zavázanýma očima, aby si uvědomili, jak se při jídle cítí nevidomí.

Věčný oheň

Luboš se stále nějak nemůže do salátu strefit, vlastně ani neví, jestli mu na talíři ještě něco zbylo. A co lidé bez rukou? Na jejich problémy upozorní konzumace husté mrkvové polévky se zázvorem, spíš je to kaše. Hosté se krmí, připomíná to svatbu, ale tuhle polévku by na svatbě rozhodně nechtěla Zdeňka ani Tereza. A na hlavní chod má hostitelka připravené kolíčky na prádlo, to aby si soupeři uvědomili, jaké to je, když ztratíte čich. Přistoupí ještě někdo na tuhle hru? Chce mít někdo červený a otlačený nos? A jak budou soupeřům chutnat cuketové řízky nebo kuře, vařené brambory a salát? Lubošovi se zdá jídlo moc obyčejné, Markétě „super“ a Zdeňka svůj názor už asi nezmění. Té chutná jen domácí zmrzlina z tvarohu, ale „tajný perník“ podle babiččina receptu je zvláštně překořeněný. A soupeři dostanou i porci hlavní zábavy – focení! V roli modelky bude sama hostitelka pózující v různých kostýmech, Martina se totiž určitě nestydí. Kdo od ní dostane pochvalu za nejpovedenější fotku?

A hlavně – kdo první premiérové Prostřeno! uprostřed Česka vyhraje? Sledujte premiérové Prostřeno! každý všední den v 17.50 a hlasujte!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!