Hosté v Prostřeno! rozbili hostitelce stůl!

Paní Zlatuši (53) obrátilo Prostřeno! doslova život naruby. A jak říká, vrací se na místo činu a ráda si zasoutěží znovu…

Paní Zlatka nemůže mezi legendami přirozeně chybět. Nejenže upoutala diváky jako svérázná lidová kuchařka, ale její televizní kariéra tímto účinkováním neskončila a Zlatuše se proslavila i jako cestovatelka v show Ženy na cestách. Její manžel uvítá návštěvu na prahu chlebem a solí a též panákem pálenky. A ten nebude jediný…

Podívejte se, jak proběhlo přivítání:

Co se za těch deset let u Zlatky změnilo? Kuchyně je skoro stejná, v poličkách přibyly suvenýry z cest. Momentálně je poslední hostitelka doma, protože trošku marodí, ale velkou radost jí dělá malý vnouček. Zlatuše je vyvařená kuchařka, která ráda ochutná něco exotického, ale doma je spíš na klasiku.

Připálený štrůdl:

Jako úkol týdne zopakuje svůj tvarůžkový závin, jenže i mistr tesař se někdy utne – a Zlata slaný štrúdl připálí. Pak už ale nepokazí nic: chutný je lehký tuňákový salát, po němž následuje silná valašská kyselice, která chutná všem. Na hlavní chod je panenka v pepřové omáčce. Na maso se chvíli čeká a návštěva si mezitím prohlíží fotoknihy z cest. Při manipulaci se skleněným stolkem dojde k nehodě a sklo se rozbije. A hostitelka to musí jít trochu rozdýchat ven na vzduch… „Mrzelo mě to hodně,“ konstatuje naštvaně Zlatka. U stolu je už ale nálada na vzestupu a k překvapení všech je panenka s pepřovou omáčkou a hranolky jen středně propečená. Najednou to Zlatuši nevadí?!

Podívejte se, jak hosté rozbili stůl:

Zábava s héliovou bombou překvapí Martina ještě víc, to by od hostitelky nečekal. A proč Zlatka servíruje mezi jídly citronový sorbet? To se dozvíte, když si nenecháte ujít finále speciálního dílu Legendy se vracejí.

Kdo to v tomto výročním kulinářském klání nakonec vyhraje? Bude to jediný šťastlivec, nebo se bude výhra dělit? Sledujte výjimečné Prostřeno! A pokud s výsledkem nesouhlasíte, vezměte spravedlnost do vlastních rukou a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 7. 2024

Berani, smíchejte dnes realitu s trochou fantazie. Na chvíli si odpočiňte a odreagujte se. Zkuste strávit čas meditací a vyčistěte si hlavu od každodenních starostí. Uklidňující, relaxační činnosti jsou tím nejlepším způsobem, jak dnešní den strávit. Vydejte se na procházku s přáteli a ponořte se do hovoru na obskurní témata. Dopřejte si čas a prostor pro snění.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.