Hosté v Prostřeno! v šoku! Dostanou variaci na českou kuchyni, která se jen tak nevidí

Dagmar (55) pracuje s lidmi celý život, ten obor dokonce vystudovala. Bude jí znalost lidí platná také u soutěžního stolu?

Třetí hostitelka se do pořadu dostala díky kamarádce. Ta je přesvědčená, že její kamarádka je nejlepší kuchařkou na světě a že by měla světu dokázat, že tomu tak opravdu je. Dagmar je rozvedená, vaří pro sebe, přítele, případně pro dceru. A věnuje se svému pejskovi.

Podívejte se, jakou šílenost Dagmar hostům naservíruje:

Snaží se jíst zdravě, a bude se tak snažit připravit i své menu. Odlehčené a takové, které by chutnalo i těm, kdo se zajímají o zdravou výživu. Začne sice zlehka, ovšem svíčková mezi dietní jídla zrovna nepatří. Navíc je klasikou, kterou každá rodina vaří jinak.

Proč se svíčková jmenuje tak, jak se jmenuje:

Získá ve středu právě rodinné stříbro zlato pro Dagmar? Sledujte také středeční Prostřeno! až do konce.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.