Seriály a filmy

20. července 2020 19:00

Lucie Gretzová

Hostitelka v Prostřeno! se vydává za hvězdu z televize

Pečovatelka Monika (28) pečuje nejen o klienty, ale také o velkou rodinu, o své hosty i o sebe – vypadá jako nějaká hvězda z televize

REPRÍZA Jako druhá v pořadí se u plotny předvede pečovatelka v terénních službách. Monika si v pondělí z hostů tak trochu vystřelila, na otázku, zda může být odněkud známá, třeba z televize, odpověděla, že ano. A všem to vrtá hlavou. Příjemně překvapí svým hezkým bydlením, hosty přivítá upravená a libuje si, jak šťastně si žije po rozvodu s přítelem a dětmi, dohromady mají doma tři potomky. Hosté se budou snažit dětí dopočítat a vyznat se v nich.

Podívejte se, jak se Honza rozpovídal:

V něčem si druhá hostitelka naplánovala podobné menu jako její včerejší soupeřka. Předkrm je dokonce stejný, jde opět o bruschettu, tentokrát v dietnější verzi bez slaniny, zato s pikantními kapary.

Pečivo opět nebude domácí:

I dál bude Moničino menu italské. Následuje polévkový květákový krém s parmazánem a pečené roštěnky s olivovou omáčkou. A tady by mohla Monika, která se nebojí výraznějších chutí, narazit. Jako poslední podává tiramisu podle originální receptury. Pro Ivanu bude jídlo celkově víc slané, nějak si u svých dětí prý odvykla na sůl a koření. Ale Monika, která si poradí u stolu i v kuchyni, si všechno líbit nenechá. Oproti včerejšku se hodně rozmluví Honza a hostitelce to už leze na nervy. Je určitě zvědavá, co Honza sám předvede ve svůj hostitelský den zítra…

Podívejte se, jak hostitelka připravuje poctivé tiramisu:

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.