Seriály a filmy

29. listopadu 2016 19:00

Prostřeno! I jídlo polité od vína! Veronika to přehnala!

Servírka Veronika (34) podává žabí stehýnka a posiluje se do té míry, že svůj večírek nezvládne.

Středeční večeři nachystá Veronika a v jejím průběhu se dozvíme i něco více o konfliktu, který kdysi měla s Radkou. Ta prozradí, že Veronice se až moc věnoval její manžel. Nyní má ale Veronika přítele, který nejí maso, zato štíhlá hostitelka se na večeřích skoro cpe, včera si dokonce máčela housky v polévce a maso jí na návštěvách chutná. Je to vděčný strávník a vybíravá tedy není. Jak ale zareagují její hosté, když v předkrmu dostanou žabí stehýnka?

Žabí stehýnka

Pěkně svalnatá, od pořádných skokanů z Vietnamu. To není vtip, jak to tak většinou na menu bývá, ale realita… Co na to soupeři? Ti nejprve doufají, že se jedná o nějakou srandu a opravdická žába na stole neskončí. To se ale pletou a žabí stehýnka se podávat budou. Hosté nadšení nebudou, někdo se v hrůze odvrací, naštěstí je ještě sýrová roláda. Veronika má ráda víno, a tak se na své vaření posilnila do té míry, až spoustu dalších věcí nezvládne a hosté z toho nebudou nadšení. Hostitelka nestíhá, v kuchyni je zmatek a nepořádek, dějí se zvláštní věci. V plánu je ještě cibulačka, hlavní chod s divočákem a tiramisu (z pomazánkového másla). Veronika prostě není ve formě, a když Radka na její selhání upozorní, dojde opět i na řešení jejich vzájemného problému.

Opilá Veronika

Holky si poměřily prsa

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.