Prostřeno! Iva na svůj večer nedorazí!

Druhý večer to bude divočina! Iva (23) nedorazí do maminčina bytu, kde měla vařit. Hosté jsou v šoku. Zůstanou o hladu?

Mladá Iva, která momentálně pracuje v Německu, včera působila normálně. Jenže to, co provede ve svůj soutěžní večer, normální není. Plánovala vařit v maminčině hezkém bytě a nechá ji v tom pěkně vykoupat. Iva prostě nedorazí… A jak se k tomu postaví Ivina šokovaná máma? Je jí pěkně trapně. Sama nachystá nepečený dort, ale jinak se v kuchyni angažovat nemíní. Stále doufá, že dcera na její zoufalé esemeskové SOS přece jen dorazí a chopí se vařečky.

Chudák maminka

Co se vlastně stalo? Lekla se Iva, že na laťku, jakou včera nastavil Láďa, ani omylem nedosáhne? A proč se vůbec přihlásila? Prý to vzala za svého staršího expřítele, který měl původně vařit. Nebo je jí opravdu tak špatně, že zvracela celou noc, jak mamince na opakované výzvy tvrdí do telefonu?

Iva nepřišla

Může za to snad pondělní večeře, nebo je to jen výmluva? Těžko říct, nikomu jinému nevolno není a Iva má asi vlastních problémů víc než dost. Jak čas běží, iniciativy se chopí včerejší hostitel. Láďovi odlehlo, že má už odvařeno, a spolu s ostatními kolegy společnými silami uvaří improvizovanou večeři podle původního menu. Ke stolu pozvou i maminku, která je nechala i se štábem u sebe doma. Předkrmové zapékané chlebíčky se týmu povedou, oranžová zelňačka bez smetany má říz, následují kuřecí kousky, všechno je prý docela k jídlu. A překvapením večera není Iva, ale nepečený dort, který udělala její maminka. Bohužel dezert neztuhl a nikomu ani moc nechutná…

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.