Seriály a filmy

1. května 2021 10:00

Aneta Gretzová

Jak se míchá margarita, jak se párují vína s jídlem a kdo bude za hnidopicha, se dozvíte již tento týden v Prostřeno!

Prostřeno! bude i v tomto týdnu stát za to. Jak to bude soutěžícím tohoto týdne u plotny fungovat? A zvládnou muži pohostit zkušené kuchařky, které navíc mají o vaření jasné představy?

A jak si poradí soutěžící s úkolem týdne, kterým je tentokrát tofu? Zakomponují ho do menu nenápadně, nebo bude do očí bijící hned na první pohled? Tři muži a dvě ženy předvedou, kdo zvládne neočekávané situace, kdo si jede podle svých pravidel a úkolem se rozhodit nenechá. Třeba tak, že na něj přestane myslet a zkrátka jej nevypracuje. Kdo jej oproti tomu vymazlí k dokonalosti?

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést 10 tisíc. Ze stejné částky se pak bude moct těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Technik Petr (54) si chce užít adrenalin.

Účast v Prostřeno! tedy byla jasná volba. Petr si prošel hodně krušnou životní etapou a nyní se podle něj už blýská na lepší časy. Do pořadu se přihlásil sám. K vaření má velmi kladný vztah již od dětství. Pekl rád vánoční cukroví, pomáhal v kuchyni, až se dopracoval k vaření českých a složitých jídel. Nyní si rád vymýšlí i své vlastní speciality a recepty. Jako zábavu nabídne hostům společenskou hru, podávat bude zajímavě poskládané menu. Koho zaujme a kdo bude tvrdit, že se nepodařilo? Sledujte už v pondělí!

Úterý: Momentálně nezaměstnaná Sára (28) se rozhodla připravit klasické menu v novém kabátku.

Ocení to její hosté? Sářiným velkým koníčkem je cestování, sport, gastronomie, historie českých dějin a sledování dokumentů, seriálů a filmů. Má ráda čtení knih a soutěžení. K vaření má kladný vztah – vaří ráda a u toho sleduje své oblíbené seriály a filmy. Je to pro ni odpočinek. Těší se na nové zkušenosti i lidi, které u stolu potká. Sledujte už v úterý, jak tohle dopadne!

Středa: Marketingová manažerka Eva (29) považuje Prostřeno! za své guilty pleasure.

Ráda by si vyzkoušela, jaké to je vařit před televizní kamerou. Několik let jí kamarádi vyhrožovali, že ji přihlásí, ale neudělali to, a tak se k tomu odhodlala sama. Pokud by vyhrála, tak by nejraději odletěla na dva týdny na La Graciosa, kde by žila ve stanu a ráno by se koupala v oceánu. Vždy byla hrdá na to, jak umí filetovat ryby, ovšem až do listopadu, kdy jí pozdní večerní filetování vysloužilo pět stehů na jednom prstu. Asi i proto ryby na talíři nebudou. Koho bude její večer bavit? Sledujte velice zajímavé setkání už ve středu. O hostech zjistíte víc, než jste si mysleli.

Čtvrtek: Prodejce Vojtěch (23) se do pořadu přihlásil sám, protože to považuje za velice dobrý nápad.

Žije s rodiči v rodinném domě. Má dvojče – bratra, který žije v Kanadě. Vojtěch je svobodný a bezdětný. Před půl rokem se vrátil z Kanady, kde studoval a pracoval. Doufá, že mu nikdo nenabídne ovar, který nejí. Jinak je poměrně tolerantní a ze všeho nejvíc miluje středomořskou kuchyni. Takové ale nebude jeho menu. To bude mezinárodní, takže je velká pravděpodobnost, že úkol týdne se v něm ztratí. Sledujte už ve čtvrtek, co se bude dít nad plnými talíři. Co se o hostiteli dozvíme?

Pátek: Školník Mirek (56) má jasno, jak naloží s výhrou.

Tedy on ne, ale jeho žena rozhodně ano. Do pořadu se přihlásil sám, protože by chtěl vyzkoušet něco nového. Vzpomíná, že jednou obaloval řízky v moučkovém cukru a moc k jídlu to nebylo, tak jen doufá, že něco podobného se mu nepovede také během natáčení. Nemá rád tlusté maso a hmyz, tak doufá, že na podobné experimenty nedojde. Ovšem kdyby mu někdo nabídl sekanou svíčkovou, oblizoval by se až za ušima. Menu sestavil z jídel, která ho napadla jako první, a pevně věří, že jeho hosté si pochutnají. Bude to tak? To se dozvíte už v pátek.

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.