Seriály a filmy

3. června 2021 19:00

Aneta Gretzová

Jako malé dítě. Na Milana jeho společníci z Prostřeno! jen tak nezapomenou

Celý týden se soutěžící obávali jeho narušitelského chování. Na závěr pivního speciálu Prostřeno! se ale jejich názor na Milana promění.

Už v pondělí bylo pánům z pivního speciálu jasné, že stolovat celý týden společně s Milanem nebude jednoduchý úkol. Jeho bezprostřední chování a záliba v ustavičném popíjení pivního moku z něj dělají neřízenou střelu, ať už je v roli hostitele, nebo hosta. Skákání do řeči, hlasitý projev a nevhodné narážky – není divu, že jsou ostatní jak na trní, jakmile Milan zase spustí u stolu.

Pojítko mezi všemi účastníky tohoto týdne je kladný vztah k pivu. Ten se však u každého projevuje dost odlišným způsobem. Někdo rád ochutnává nejnovější speciály, dalšího zas baví vzdělávat se v oblasti výroby a někomu (jako je Milan) prostě stačí, když je sklenka piva vždy plná.

Podívejte se, jak si pánové dobírají Milana přímo před jeho zraky:

S blížícím se závěrem týdne se ale obavy z Milanova podnapilého stavu promění v o něco příjemnější sentiment. „Milan, kdyby nevyrušoval a neskákal do řeči, tak si myslím, že už nějak zapadl. Dokonce si myslím, že to bude vyvolávat hezké vzpomínky a že se ještě zasmějeme při cestě domů“ říká Jakub. Bude na to mít stejný názor i Václav, Filip a Vojtěch? Sledujte závěrečný díl pivního speciálu Prostřeno!

Na Prostřeno! se dívejte každý všední den v 17:50 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.