Seriály a filmy

10. května 2021 19:00

Aneta Gretzová

Jakou mouku preferují soutěžící Prostřeno! a odkud se vzal název dezertu Pavlova? Dozvíte se v úterý!

Jan v Prostřeno! připraví cibulové kroužky s klasickou bílou moukou, což Michalovi vyhovovat nebude. Jaká alternativní mouka by podle Michala byla vhodnější? A co na to další soutěžící?

V úterý budou u Janova stolu pánové probírat, jaká mouka je dobrá. Michal totiž vyžaduje zdravou, Jan pohankovou nenávidí. A Kamila? Ta bude nadšená z hospodské varianty.

Každý preferuje jinou mouku. Zvítězí zdravá, nebo bílá klasika? Podívejte se:

Jan servíruje Pavlovu. A Michal si myslí, že to je název pokrmu, který se chystá na stanici metra I. P. Pavlova. Pro koho dezert bude přeslazený a proč přijde Jan o body?

Jak je to s dezertem Pavlova? Podívejte se:

Jan pracuje jako technik přenosových sítí. Do pořadu se přihlásil sám, ale můžou za to jeho kamarádi, kteří ho vyhecovali. Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na dovolenou. Jako zábavu si pro své hosty připraví výrobu svící. Jídla pro menu si vybral, protože je má rád a snad je umí i dobře připravit. Jeho menu je poměrně náročné. Podaří se mu splnit vše tak, jak si předsevzal? Nebo dojde na nečekané komplikace? A jak jeho menu hosté ocení?

Sledujte už v úterý, jak tohle dopadne!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.