Prostřeno! Jakub spí s kamarádem v manželské posteli!

V posteli s kamarádem - Prostřeno!

Nejmladší hostitel Jakub (20) bydlí ve vile na Hanspaulce, kde spí v manželské posteli s kamarádem.

Marketingový on-line specialista Jakub je usměvavý sympaťák. Zběhl z vysoké školy a věnuje se na plný úvazek tomu, co ho baví. Bydlí ve slavné vilové čtvrti na prestižní adrese, těší se z příjemného okolí a výhledu, ale protože jich ve sdíleném bydlení v rekonstruované vile žije několik, dělí se o pokoj s kamarádem z dětských let. Jakub má děvče, ale když byla v pokoji pohodlná manželská postel, spí na ní kluci vedle sebe. Hosty to při šmejdění samozřejmě zaujme, jak by ne. A jak je svými kulinářskými schopnostmi zaujme mladý kuchař a hostitel? Jakub zvolil francouzské menu s paštikou, cibulačkou, hovězím na víně s kaší a dortíkem z křehkého těsta. Se sladkou tečkou se sice moc snažil, ale křehké těsto se mu nepovedlo a dezert byl nejslabším bodem jeho menu. Jinak ale docela válí.

Chůze po laně

Povede se mu paštika i polévka je k jídlu, jen pro někoho je až moc kyselá díky bílému vínu, s nímž to kuchař trochu přehnal. Nejpovedenější je asi hlavní chod s kližkou na červeném víně, možná by jí ještě prospěla hodinka času, ale i tak je maso měkké a chutné. Druhý večer je nenucenější než ten včerejší, a i když hostitel občas zmatkuje a je nervózní, podá dobrý výkon. Své soupeře také pobaví a překvapí chůzí po laně, kterou bravurně ovládá jeho kamarád. Jak si s držením rovnováhy poradí Jakubovi hosté?

A nezapomneňte, že máte premiérovou šanci ohodnotit soutěžící. Takže neváhejte a dejte Jakubovi bodů tolik, kolik si podle vás zaslouží. Navíc můžete vyhrát 5000 Kč.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Sdílejte článek