Jan z Prostřeno! rozdmýchává jeden konflikt za druhým. Co je podle něj romská kuchyně a připravuje ji?

U Ondreje z Prostřeno! se Jan postará o dusnou atmosféru... Dokáže Ondrej zůstat v klidu?

V úterý bude vařit Ondrej. Děti ho budou rušit u vaření. A vlastně i okolí v osadě ho rušit bude. Nebo ne?

Podívejte se, jak to chodí u Ondreje doma:

Spor o existenci romské kuchyně

Ondrej a Jan se u stolu začnou přít na téma romské kuchyně. Jan jako by útočil až agresivně. Nechá se Ondrej vyvést z konceptu? Jan romská jídla nevaří. Ondrej prohlásí, že má Jan jen blbé kecy. Zajímavá debata. Výsledkem je Janovo prohlášení, že romská kuchyně neexistuje.

Jan rozdmýchává konflikt. Podívejte se:

Brigádník Ondrej se rozhodl přijít, uvařit a zvítězit. Do pořadu se přihlásil sám, protože rád vaří a chtěl by vyzkoušet, jaké to je vařit před televizní kamerou. Pokud vyhraje, tak peníze použije na nové spotřebiče do kuchyně a nádobí. Což se hodí za každé okolnosti. Jídelníček sestavil spolu s rodinou, protože daná jídla mají rádi. Ovšem tatarák z lososa může být pořádný risk, který se nemusí vyplatit, protože se mezi soutěžícími mohou objevit lidé, kteří ryby zkrátka nejedí.

Vyplatí se také počkat si na Ondrejův guláš. Jak asi bude chutnat, když on sám tvrdí, že pikantní jídla rád nemá? Jak se to dá skloubit? Guláš, který řeže, a chuť, která je nastavená jemně? Sledujte už v úterý!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.