Prostřeno! Jana nandá i Ivě! Přijde na finále?

Finále pořádá benjamínek týdne Jana (20). Studentka pedagogiky rozvaří knedlíky a soupeřům nechá vyměnit duši na kole…

Sympatická brunetka Jana je vášnivá cyklistka, hosté u ní doma najdou i nějaké ty zlaté a stříbrné poháry. Jak se na poličku dostaly? U mladé sportovkyně jsou hosté zvědaví, zda aspoň ve finále se dostaví Iva. Úvod Janina jídelníčku je zdravý – hosty čeká lehký salátek, jde o nám dobře známý „šopák“.

Knedlíky se rozvařily

Pak už ale Jana překvapí: rozhodla se pro kuřecí vývar s nudlemi a „guláš s nadýchaným houskovým knedlíkem“. Takovou klasiku od ní nikdo nečekal. A právě zlatý hřeb poslední večeře přidělá Janě pár vrásek. Pro mladou amatérskou kuchařku je kynutý knedlík těžký kalibr, všechny tři šišky se postupně rozvaří. Naštěstí má Jana doma dost chleba a hosté se mohou dojíst též tímto tradičním příkrmem.

Starší přítel

Co řeknou pánové na páteční hovězí gulášek? Zachutná jim omáčka i bez knedlíků? Bude pro Jaroslava hlavní chod dost kořeněný a tvarohové řezy dostatečně sladké? Pokud by se Jana chtěla soupeřům pomstít, její zábava je dost škodolibá. Kdo rád mění duši na kole, navíc s plným žaludkem? A právě to poslední hostitelka hostům „dopřeje“ – zábava v režii vášnivé cyklistky je celkem náročná. To se určitě neobejde bez řečí…

Atmosféra během týdne poněkud zhoustne a ještě větší napětí zavládne nad poklicemi. Kdo to nakonec na Ústecku vyhraje? A bude to výhra zasloužená?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.