Jardu v Prostřeno! zaskočí sestra Sněhurka

Podnikatelka Jana (32) vaří s lehkostí a nadhledem. Bude její styl stačit na výhru?

Jana vystudovala střední pedagogickou školu obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Hned po škole začala pracovat v mateřské školce, kde je dnes ředitelkou. Mateřská školka je její a jejího kamaráda. Je vdaná a žije s manželem Pavlem v bytě v pražském Braníku. Do pořadu ji přihlásil její kamarád a Jana o tom vůbec nevěděla. Když jsme se jí ozvali, tak to pro ni bylo velké překvapení. Jana účinkovala v pořadu Souboj nevěst.

Podívejte se na Jardovu sestru:

Pokud by vyhrála, tak by jela s manželem surfovat. Kromě toho má i další zájmy, například závěsnou akrobacii na šálách. Pochopí její lásku k adrenalinu soupeři? Adrenalinové bude i vaření. Vsadí na volská oka, líčka a další dobroty. Jenže bude mít její snaha odpovídající výsledek?

Podívejte se, jak se Milan pustí do Jardy:

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.