Seriály a filmy

6. června 2017 19:00

Prostřeno! Jaromír bude fotit akty podle vzoru Saudka!

Focení aktů - Prostřeno!

Valcíř Jaromír (40) Válek je svérázný chlapík, který se rád baví. I on bude čelit výzvě – docela peprné. Udělá Jarda striptýz?

Třetí hostitel překvapí hezkým prostředím, svými kaktusy a také tím, že je ctitel díla fotografa Jana Saudka, které má v bytě vystavené. Jaromír byl hodně aktivní už v závěru včerejšího večera, dnes se musí předvést jako kuchař, nejen jako bavič. Večírek u Jaromíra dostane grády, když se hosté už na začátku zúčastní jeho adrenalinové zábavy, což je projížďka obrněným transportérem. Ani Jaromírovo menu není pro chlapa úplně typické, hosté ho tipovali na nějakou klasickou baštu nebo steaky – tomu nejvíce odpovídá hlavní chod, který obsahuje krkovici. Ta je ale také na zelenině, která tvoří velkou část středečního menu.

Jarda byl na záchytce

Jaromír je rozvedený a u sporáku nestojí určitě poprvé. Jako první chod bude celerový salát s domácí bagetkou, ten nadchne i ty, co celer normálně nemusí. Hostitel se ale nebojí riskovat a v tomto případě je risk ziskem. Pórková polévka je možná trochu přesolená, ale také dobrá a kuchařova oblíbená, takže ji má docela vychytanou. Jarda se také pokusí o Míša řezy, je vidět, že ani pečení se nebojí. Třetího hostitele ale ještě čeká výzva. A bude to focení ve stylu – ateliér Saudek: kdo bude hlavní modelkou? Kdo všechno se obnaží a připojí se k focení, kterého se ujme Ondřej? Bude se Jaromír stydět?

Jarda prý ostudu neudělá

Sledujte od 17.35 na Primě.

Pepř v dezertu Pepř v dezertu

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!