Seriály a filmy

21. listopadu 2020 11:30

Lucie Gretzová

Je možné, že hosté v Prostřeno! snědí broky

Prostřeno! bude opět velmi zajímavé. Ženy budou v mírné přesile, ale přesto by se mohlo zdát, že muži mají navrch.

V kraji Jihomoravském se budou servírovat světové delikatesy a jeden úkol týdne. Rýže. Jak si s ním tentokrát hostitelé poradí a podaří se jim tuto přílohu vhodně zakomponovat do svého menu? A kdy celá záležitost praskne? Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést deset tisíc. Ze stejné částky se pak může těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna i podruhé na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Jana (62) vyzkoušela mnoho profesí, nyní je s ohledem na covidovou situaci nezaměstnaná.

Věří, že se jí účastí v Prostřeno! podaří prolomit smůlu, která se jí v posledním období lepí na paty, a vyhrát. I když zatím netuší, jak by naložila se získanou výhrou. Jako zábavu si pro své hosty připravila exkurzi pivovarem. A věří, že i taková zábava jí pomůže získat body navíc. Dívejte se už v pondělí, jestli je její úvaha správná. Jana je spolehlivá, přátelská i pracovitá, šanci na výhru jistě má.

Úterý: Realitní makléřka Hana (55) musí dokázat, že o ní její nejmladší dcera má to správné mínění.

Byla to totiž ona, kdo ji do soutěže přihlásil. Hana ale ví, že kdyby vyhrála, o svou výhru se podělí se spoluhráči. Což ale ostatní netuší. Jako zábavu si připraví návštěvu sklípku, kde bude připravena degustace se someliérem. Ve sklípku by chtěla podávat i dezert. Bude se typická jihomoravská zábava líbit? Dívejte se už v úterý!

Středa: Učitel Martin (37) se rozhodl získat před kamerou nové zkušenosti.

Není totiž žádným nováčkem. Už v jednom pořadu účinkoval, ale chce i nyní získat zkušenosti o tom, jak takové natáčení probíhá. Pokud by vyhrál, peníze by uložil jako rezervu na horší časy a pro úspěch večera je připraven udělat vše. Jako zábavu si pro své hosty připravil malování na hrnečky. Vyhraje, nebo bude jeho menu ostatním připadat nudné stejně jako zábava? Sledujte už ve středu.

Čtvrtek: Fitness trenérka Veronika (39) by ráda nejen pomohla rodinnému rozpočtu

Také si chce vyzkoušet nové věci. Veronika se snaží řešit věci hlavou i srdcem. Proto se ráda věnuje tomu, že pomáhá ostatním. Vyhrát chce i proto, že by malým peněžním dárkem ráda potěšila své blízké. Má ráda dobrou zábavu, je upřímná, citlivá, empatická, ale dokáže se i pěkně naštvat. Nerada se nudí a je velmi aktivní. Vaření a servírování doslova miluje. Ve všem se ráda vyžívá a je schopná uvařit i několik jídel najednou, aby měli její strávníci to, co jim chutná. Že by černý kůň tohoto týdne? To se dozvíte už ve čtvrtek.

Pátek: Číšník Jozef (37) se do Česka přistěhoval ze Slovenska. Výhru chce použít na opravu zubů.

S manželkou Adélou má syna Štěpána, kterému je 15 měsíců. Nejdřív do České republiky přišel za prací a pak potkal svou ženu a usadil se zde. Do pořadu ho přihlásila jeho manželka, protože prý dobře vaří. Původně měl vařit už před dvěma měsíci, ale na poslední chvíli musel ze zdravotních důvodů účast odmítnout a vařila místo něj jeho žena. Má naději na výhru? Nejen menu, ale i zábava bude chlapská. Pozve své parťáky od stolu zastřílet si na zahradě. Jakou má šanci na výhru? Dozvíte se už v pátek.

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.