Jediný muž týdne v Prostřeno! ohromí medovníkem

Prostřeno! je tady a s ním i další rodinné recepty. A také životní příběhy, které se nad prostřeným stolem, prohýbajícím se pod dobrotami, budou řešit.

Bude tentokrát fungovat taktizování, nebo si všichni budou chtít především užít posezení u dobrého jídla a zjistit grify, jakými vlastní vaření ještě vyšperkovat? Jak si všichni amatérští kuchtíci poradí s úkolem týdne, kterým je tentokrát příprava jídla z droždí? Jak jej zakomponují do svého menu, aby spolusoutěžící nepoznali, že jde o jídlo, které v původním jídelníčku uvedeno nebylo? Komu se úkol týdne podaří vhodně zařadit do své nabídky a kdo snahu o jeho přípravu vzdá?

Podívejte se na exkluzivní upoutávku:

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést deset tisíc. Ze stejné částky se může těšit i jeden z diváků, pokud ovšem bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Spolehlivý táta Václav (35) jde do všeho naplno. Pomůže mu jeho entuziasmus zvítězit?

Václav se vyučil jako zámečník. Dnes pracuje jako svářeč u firmy Tatra. Má jedenáctiletého syna a žije spokojený život s přítelkyní. Do pořadu se přihlásil sám, a to ze zvědavosti. Rád by účinkováním v pořadu získal nové zkušenosti, které zatím nemá. A postavil se výzvě, která ho doposud míjela. Rozhodl se předvést, že chlap medovník, na kterém si vyláme zuby nejedna kuchařka, zvládne levou zadní. Opravdu je to sázka na jistotu a na výhru? Nebo experiment, který se příliš nepovede? Jak to dopadne v pondělí? Nezapomeňte se dívat.

Úterý: Studentka Hana (18) se chystá na maturitu, přitom si ale stihne odběhnout k plotně. Jak se jí její večer povede?

Na to, že o sobě Hana tvrdí, že nejraději vaří těstoviny a v kuchyni není příliš zkušená, pustí se do přípravy menu, které by jí nemusel závidět lecjaký profík. Už jen dezert, lávový koláček, je dobrotou, která srazila vaz mnoha předchozím soutěžícím. Zadaří se Haně obhájit své kuchařské umění a odnést si výhru? Jistě ví, jak hrát, její tatínek, navíc Hančiným přičiněním, v pořadu Prostřeno! byl. Před osmi lety. Takže je možné, že se dcera potatila a některé vychytávky získané od tatínka využije. Přizná se k rodinné účasti v Prostřeno!, nebo ne? Hanka se bude ze všech sil snažit, aby byl její večer tím nejlepším. Nesníží bodování ostatních její věk a kritika, že je na výhru příliš mladá? V úterý se to dozvíte!

Středa: Dagmar (55) pracuje s lidmi celý život, a ten obor dokonce vystudovala. Bude jí znalost lidí platná také u soutěžního stolu?

Třetí hostitelka se do pořadu dostala díky kamarádce. Ta je přesvědčená, že její kamarádka je nejlepší kuchařkou na světě a že by měla světu dokázat, že tomu tak opravdu je. Dagmar je rozvedená, vaří pro sebe, přítele, případně pro dceru. A věnuje se svému pejskovi. Snaží se jíst zdravě, a bude se tak snažit připravit i své menu. Odlehčené a takové, které by chutnalo i těm, kdo se zajímají o zdravou výživu. Začne sice zlehka, ovšem svíčková mezi dietní jídla zrovna nepatří. Navíc je klasikou, kterou každá rodina vaří jinak. Získá ve středu právě rodinné stříbro zlato pro Dagmar? Sledujte také středeční Prostřeno! až do konce.

Čtvrtek: Maminka na mateřské dovolené Marie Ferenčíková (32) nemá času nazbyt. Přesto se rozhodla do soutěže přihlásit. A rozšířit spolusoutěžícím obzory.

Marie strávila po studiích dlouhé roky v Anglii a podle své zamilované země a jejích chutí připravila menu. Bude ovšem dost dobré pro česká ústa? Není cottage pie pro klasiku milujícího Čecha trochu moc? Kromě lásky k dobrému anglickému jídlu, které je nedoceněné, si Maruška z Anglie dovezla také manžela, se kterým tam pracovala. S ohledem na to, že pravidelně pořad sleduje, ráda by věděla, jak se jí při vaření zadaří a jestli má smysl ostatním rozšiřovat obzory. Co řeknou nakonec soutěžící na její menu a dá se do něj nenápadně zakomponovat droždí? Je fakt, že o infarktové okamžiky nebude nouze. Sledujte speciál Prostřeno! už ve čtvrtek!

Pátek: Páteční soutěžící Vendula (31) umí vést lidi, jak si ale poradí s bandou kritiků u stolu?

Vendulu do soutěže přihlásila přítelkyně, která je přesvědčená o jejích nesporných kulinářských kvalitách. Vendula také ráda vaří, takže jí výzva v podobě Prostřeno! vůbec nevadí. Navíc by se jí hodila případná výhra, kterou by použila na koupi nového vozu, který už nutně potřebuje. Menu, které Vendula připraví, je hodně chlapské a nabité kaloriemi. Jak si s ním poradí soutěžící, kteří se snaží stravovat zdravě? Nebude těch kalorií na ně až moc? Navíc pátek je vždy nevděčným dnem, kdy soutěžící mají pocit, že mají poslední šanci zvrátit svá předchozí hodnocení. Bude tomu tak i dnes? Jak naladěni pro páteční zúčtování dorazí hosté šikovné Venduly? Sledujte už v pátek!

Dívejte se na Prostřeno! od pondělí do pátku od 17.40 na Primě a hlasujte. SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Užijte si také další oblíbené pořady, seriály a filmy, které pro vás máme k přehrání ON-LINE a zdarma na iPrima.cz:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.