Prostřeno! Jiří holky zaujme svou sbírkou erotických pomůcek!

Jiří (30), ač masožravec, se kvůli efektu překvapení rozhodne připravit téměř veganské menu a na sídlišti uspořádá ohnivou show.

Holky jsou moc zvědavé, jaké překvapení jim přichystá jediný chlap skupiny. Tuší nějakou kulišárnu. Jirka je takový drsňák – lebky, drápy, piercing, tetování, oblíbená černá. Poslední hostitel toho má ve finále hodně. Ještě než začne vařit, jde se ucházet o nové zaměstnání, které nutně potřebuje. Holky se bojí, že v jeho bytě bude nepořádek, ale Jiří se docela snažil, aby se jim u něj líbilo. Šmejdění v ložnici plné erotických pomůcek děvčata zaujme.

Erotické pomůcky

Doma má hezkou moderní kuchyni a rád v ní vaří. I vyučený kuchař Jiří připraví téměř veganské menu a Jana, která by se z toho měla těšit, je zklamaná! Prý od takového chlapa čekala něco těžšího… Zato Vlasta je ráda. Jiří se představí jako pozorný hostitel, snaží se dolévat, dívkám se věnuje, vykládá jim historky ze svého veselého života plného párty a při tom odbíhá do kuchyně, aby nic nezanedbal.

Domácí focaccia

Je trochu nervózní, na výsledku mu záleží, teče z něj pot. O svém menu se radil s tetou a soupeřkám trochu vadí, že některé suroviny do atraktivního dezertu prý tetička i vyráběla. Předkrm – rajčatový tatarák s domácí focacciou je příjemné překvapení, polévka je rustikální bramboračka se spoustou zeleniny a hub, servírovaná z polévkové mísy a správně horká. Hlavní chod – zeleninové pyré a plněná zelenina – je možná zdravý až moc. Navíc Jana nejí houby, Vlasta pro změnu celer, Jiří bude muset trochu improvizovat. A při přípravě sladkého „čoko překvapení“ projeví velkou trpělivost. Rozpustí si Jiří vousy, jak ho o to žádá Vlasta? Bude to největší překvápko finále? Nebo to bude žonglování s ohněm, jeden z koníčků svérázného hostitele? Ohnivá show je určitě nejlepší zábavou celého týdne. Baví se nejen holky, ale celé sídliště, kde Jiří žije…

Kdo to v Moravskoslezském kraji nakonec vyhraje? Jediný muž, nebo některá z žen?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.