Jiří si myslí, že je v Prostřeno! vždy někdo nastrčený!

Bývalý voják a řidič Jiří (36) vsadí na thajské menu, vzpírání v posilovně a v hlavě mu klíčí zajímavá teorie o natáčení pořadu.

Ve čtvrtek dojde na prvního z vařících mužů. Jiří je bývalý profesionální voják, má spoustu zážitků a je docela zvyklý se o sebe postarat. Ani on to ale nebude mít jednoduché, ne všechna děvčata dorazí v dobré náladě, hlavně Bára nezapomněla na svůj nevydařený včerejšek. A u stolu bylo Jirku docela slyšet, rád rozebírá jídlo i Prostřeno!, na které se často dívá a o kterém si myslí, že je tam spousta věcí nahraných a zinscenovaných. Třeba prý podplacení taktici… Je to snad tentokrát Bára nebo kdo vlastně? Jiří chce natáčení pěkně prozkoumat zevnitř. Ve čtvrtek by ale přece jen chtěl uspět a zaujmout svým vařením. A to se mu uprostřed knedlíkového týdne s hotovkami povede, i když občas musí upozornit Báru, aby už u stolu přestala řešit včerejšek a soustředila se na jeho thajské menu.

Nastrčený člověk

O hlavním chodu sice sám prozradí, že i jeho „kuře nasladko“ je taková la retro „čína“ někde z hloubi osmdesátek, ale to nevadí, hlavně když návštěvě chutná. A chutná… Předtím soupeři v Jiřího domě absolvovali návštěvu posilovny, kde si mohli zkusit, kolik toho vleže unesou. Předkrm byl jen lehký a vegetariánský, šlo o smažené tofu s arašídovou omáčkou. A thajská byla i kuřecí polévka Tom Kha Gai, která všem chutnala, nejvíce asi Anežce, která by si klidně přidala, kdyby se nestyděla. Klidně mohla, stejně si s ostatními nezacvičila.

Kuře na sladko

Smažený banán v kokosovém těstíčku s domácí vanilkovou zmrzlinou byl rovněž z Asie, jen zmrzlina v mrazáku Jiřímu lehce zhrudkovatěla. Včera se bavil nad Bářiným nepovedeným výkonem on sám, dnes si z Jirky utahuje Bára. Co hostiteli nakuká?

Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 a hlasujte!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.