Seriály a filmy

17. května 2021 19:00

Aneta Gretzová

Josef z Prostřeno! je už více než rok single. Od soupeřů dostane rady, jakou partnerku si najít i jak na to!

U Josefa z Prostřeno! proběhne šmejdění na pozemku, kde bude stavět dům. Už je více než rok sám, a tak od svých soupeřů dostane rady, jak si najít novou partnerku.

V úterý se bude šmejdit u Josefa. Poněkud netradičně. Hosté totiž dostanou do ruky architektonický plánek nového domu. A procházejí se po poli, kde zatím nic nestojí. Tvrdí ale, že jim je v místnostech docela zima, takže to celé pojmou poměrně s nadhledem. Ovšem bude se za tento typ šmejdění strhávat na bodech?

Netradiční šmejdění. Podívejte se:

Josef se přizná, že žije sám. Bez domu. A partnerky. Ženy u stolu to moc nechápou. A vlastně ani muži. Přejí mu štěstí. I s ženou, která už děti má. Psychologie partnerských vztahů bude nad jídlem opravdu hluboká.

Soutěžící dávají Josefovi rady, jak si najít partnerku. Podívejte se:

Technik Josef pracuje jako mechanik elektrického výškového napětí. Je svobodný a žije s rodiči. Do pořadu se přihlásil sám, protože se vsadil s kamarády. Pokud by vyhrál, vrátil by to kamarádům. Jako zábavu si pro své hosty připraví poznávání chutí a vůní. Pokrmy do menu si vybral, protože jsou velmi specifické a každý by si měl přijít na své. Jeho menu je poměrně náročné, podaří se mu splnit vše tak, jak si předsevzal? Nebo dojde na nečekané komplikace? A jak jeho menu hosté ocení? Sledujte už v úterý, jak tohle dopadne!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.