Prostřeno! Julian pozve striptéta! Komu si sedne na klín?

Bulhar Julian (25) natáčel filmy pro dospělé, holkám uvaří bulharskou večeři a přivede striptéra.

Jediný muž u stolu spoléhá na celkem sofistikovanou taktiku. Jídlo chválí, všechno sní a doufá, že soupeřky mu to vrátí při bodování. Sám ale boduje dost nízko… Julian a holky se občas vzájemně testují. Dámy třeba zajímá, jestli má hostitel raději vyvinutější ženy, jeho zase, kdo má cholerického partnera a zda přítomné kolegyně upřednostňují spíš dominantní, nebo submisivní partnery.

Erotická branže

Julian zaujme svým bulharsko-tureckým původem a také svou profesí – pracuje v erotické branži a dostal se k tomu za docela pohnutých okolností. Zároveň překvapí, že takový mladík je už také tatínkem. Julian má velká kuchařská předsevzetí a plány, představí bulharské speciality, doma prý vaří hlavně on.

Striptýz

„Lutenice na toustu“ je určitou balkánskou obměnou italské bruschetty, jen zeleniny přišlo do předkrmu mnohem více. Při přípravě fazolové polévky ujela kuchaři ruka s chilli, tahle rychlá fazolačka holky pěkně protáhne. Peprná polévka, při které se vedou peprné řeči, ženy celkem pobaví. Bulharský mix by byl asi mnohem lepší na ohni, jídlo, které kombinuje opečené maso a čevabčiči, doprovodí smažené hranolky. Na salát se hostitel vykašle, prý ho má už v menu, překvapí nepečenou sladkou tečkou, kde máslem nešetřil, hlavně ale šokuje svou zábavou: pozve si kamaráda, aby předvedl striptýz. Komu si sedne striptér na klín? Je to vzrušující, trapné nebo prostě jen směšné? Nejspíš to poslední, protože tohle bude dost amatérský výkon. A do půl těla obnažený se svým tetováním pochlubí i hostitel.

Významy tetování

Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.