Kalamita v kuchyni v Prostřeno!

Během přípravy hlavního jídla se Kateřině z Prostřeno! povede spálit cibulku. Vyhodí ji, nebo využije?

Ve čtvrtek se budou vařit líčka. Kdo ví, odkud to maso je? A co se spálenou cibulkou? Vyhodit, nebo využít? Budou líčka na víně, nebo na spálené cibulce? Použije Katka spálenou cibulku? Podívejte se:

U Katky dojde také na tiramisu. Ovšem je to ale s jejími předělávkami ještě italský dezert, když se do něj dá bílé víno? Kdo to kdy slyšel? Jirka to ohodnotí tak, že Katku má sice rád, ale to tiramisu….

Podívejte se na Jirkovo přísné ohodnocení čtvrtečního dezertu:

Maminka na mateřské dovolené Kateřina se v současnosti věnuje především rodině. Žije s přítelem a dcerou Deniskou, které jsou dva roky. Do pořadu se přihlásila sama, protože si chtěla vyzkoušet, jaké to je. Pokud by vyhrála, peníze by použila na dovolenou. Jako zábavu si pro své hosty připraví shazování kuželů pomocí punčoch s míčkem. Kdo shodí nejvíc kuželů, tak vyhraje. Body strhne, pokud jí někdo nabídne k jídlu například ančovičky.

Podaří se jí zaujmout a dokázat to? Dozvíte se už ve čtvrtek.

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.