Seriály a filmy

21. dubna 2021 19:00

Aneta Gretzová

Kamila z Prostřeno! své soupeře pohostí pod odvážnou fotografií. Jaké budou reakce jejích hostů?

Čtvrteční hostitelka Prostřeno! Kamila má zkušenost s modelingem. V minulosti se nechala zvěčnit na odvážné fotografii, která dodnes zdobí její byt. Budou hosté pobouřeni, nebo se jim fotografie zalíbí?

Čtvrteční hostitelka Kamila místo lososového tataráčku nabídne těm, kdo nejedí maso, avokádový tatarák. Libor to ocení. Až na kapary. Kdo je má rád a kdo ne? Linda předkrm nesní. Maso lososa považuje za nízké kvality nebo nečerstvé. Takže nejí. Protože je na rybí maso přísná…

Podívejte se, kdo si na předkrmu pochutná a kdo ne:

Kdo ocení Kamilinu modelkovskou fotku a kdo jí odsoudí? Linda je krutopřísná. A odsoudí její umístění v místnosti, do které pozve lidi.

Podívejte se na Kamilinu odvážnou fotografii:

Kamila chystá trhané maso. Což pobaví Lenku. Protože je to prý Kamila. To jako že vše roztrhá a je tak drsná, nebo jak to Lenka myslela?

Podívejte se na Lenčin komentář:

Specialistka podpory prodeje Kamila zdravému životnímu stylu propadla. Jejím velkým koníčkem je sport a pohyb – chodí běhat, cvičí fitness, HIIT i skupinový bodypump, pilates, jógu a stretching. S dcerou a pejskem chodí ráda na procházky. Společně jezdí na kole a objevují památky. Baví ji pečení. Do pořadu ji doporučila kamarádka, protože ví o Kamile, že se zajímá o zdravá jídla a cvičení. Pro Kamilu je to výzva a ráda pozná, jak probíhá natáčení. Ráda se také potká s novými lidmi, kteří mají podobné zájmy jako ona, a bude ráda, když od nich nabere inspiraci.

Sledujte už ve čtvrtek, co se bude dít nad plnými talíři. Bude to i o tom, že zdravá výživa nemusí být nudná. A zábava? Ta už vůbec ne.

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.