Prostřeno! Karolína večer pojme spíš jako velkou recesi

Nejmladší hostitelka Karolína (18) je půvabný originál. Vařit skoro neumí a pokusí se o to v bytě kamarádky, kde dočasně žije kvůli rekonstrukci svého domova. Nelže, hosté se o tom přesvědčí při prohlídce…

Karolína studuje zdravotnickou školu a chce ve zdravotnictví zůstat a ve studiu pokračovat. I ona má ráda pivo, zábavu, hraje na housle, je společenská a hodně upřímná. Do pořadu šla spíš z recese, co kdyby to náhodou vyšlo? Bylo by to štěstí, protože Karolína bojuje nejen s nedostatkem kulinářských zkušeností, ale občas i s nedostatkem pomůcek nebo s troubou. Není divu, vaří v cizím prostředí, kde se stoprocentně nevyzná. Sama ze sebe si utahuje a všechno pojímá spíš jako jednu velkou recesi.

Recept z internetu

Předkrm „slané mini koláčky s cibulí a sýrem“ jí docela vyjde, ale při vaření špenátového krému si to sama docela komplikuje. Základ polévky míchá bůhvíproč na pánvi, teprve pak polévku přelije do hrnce. Občas si vypomáhá polotovary, jako úkol týdne rozlije k malé radosti soupeřů do sklenic koupené sójové mléko. Do velkých sklenic nalévá i růžové víno, přestože vinné skleničky jsou k dispozici, jako welcome drink rozlévá zelenou. Je to taková tvrdší slečna a k hlavnímu chodu podává místo vlastních amerických brambor poněkud vysušené koupené hranolky. Ty doprovodí plátek vepřové krkovice s pepřovou omáčkou, maso se jí podaří vytáhnout z trouby těsně před katastrofou, ale nakonec maso s pepřovou omáčkou chutná hostům z jejího menu skoro nejvíce.

Karolína maso ráda

Nepečený smetanový dezert s malinami se jí podaří s menšími obtížemi rozdělit do sklenic jen tak halabala, ale je to chlapská porce. Zábavou je pantomima s možností vyslovit citoslovce. Kdo se bude po večeři nejmladší hostitelky ještě muset dojíst doma? A jak vaření bavilo Karolínu?

Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.