Seriály a filmy

15. července 2016 08:00

Káťa má Ramadán! Nebude jíst? Prostřeno! POSLEDNÍ VEČEŘE již v neděli

K poslední večeři se sejde středočesko-pražská parta. Nejvíce emocí vzbudila Ruska Ekaterina. Ta se totiž ze Sibiři, kde žila, vydala do Prahy. A nejen to. Konvertovala k islámu a provdala se za muslima. A byla to právě její víra, která celé Prostřeno poznamenala.

Ekaterina nebo chcete-li Káťa, jak jí hosté říkali, je totiž hned první den požádala, zda by bylo možné z jejich týdne vynechat alkohol. Její víra jí totiž nejen nedovoluje jíst vepřové, podat ruku cizímu muži, pít alkohol, ale také sedět u jednoho stolu, kde se alkohol pije. Ostatní s tím neměli problém a byl to tak nealkoholový týden. Na diskuzích se to hodně řešilo. Diváci měli pocit, že ostatní se Ekaterině příliš podrobili a řešili, jak je to možné a že to snad dostali příkazem. A právě to se u poslední večeře bude mimo jiné řešit.

Všichni jsou překvapeni s čím muslimka Káťa přijde tentokrát – svým soupeřům oznámí, že je ramadán a nemůže až do západu slunce ani pít ani jíst! Co s tím vším jídlem, které si společně navaří? A může alespoň vařit? A budou jíst alespoň ostatní nebo budou také čekat, až zapadne slunce? Účastnice Martina se svěří, že po Prostřeno byla terčem útoků diváků. Dokonce na ni v obchodě někdo plivnul. Zajímavé jsou i další zážitky po natáčení. Všichni jsou zvědaví, s jakou náladou dorazí Bob. Pořád dělá taxikáře, ale z auta sotva vyleze. Že by ho bolela záda nebo doma dostal lopatou? Dámy jsou zvědavé na novinky z jeho manželského života. Naposledy, když byly u Boba doma, zažily pěkné drama. To když je Bobova manželka i se štábem vypakovala.

Pojďte si připomenout výstup opilé manželky.

Jana zase diváky šokovala svým tvrzením, že vlastně nevaří. Jak si poradí s úkolem udělat domácí knedlíky? Radost z toho mít nebude. A bude se dělat i guláš v kotlíku na ohni, legrace to nebude, bude hořet nejen dřevo, ale i vlasy! Dojde i na lámání chleba a nebude to příjemné. A kdo tentokrát vyhraje? Bude výhra spravedlivá? Dívejte se v neděli od 17:35!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.