Seriály a filmy

15. července 2016 08:00

Káťa má Ramadán! Nebude jíst? Prostřeno! POSLEDNÍ VEČEŘE již v neděli

K poslední večeři se sejde středočesko-pražská parta. Nejvíce emocí vzbudila Ruska Ekaterina. Ta se totiž ze Sibiři, kde žila, vydala do Prahy. A nejen to. Konvertovala k islámu a provdala se za muslima. A byla to právě její víra, která celé Prostřeno poznamenala.

Ekaterina nebo chcete-li Káťa, jak jí hosté říkali, je totiž hned první den požádala, zda by bylo možné z jejich týdne vynechat alkohol. Její víra jí totiž nejen nedovoluje jíst vepřové, podat ruku cizímu muži, pít alkohol, ale také sedět u jednoho stolu, kde se alkohol pije. Ostatní s tím neměli problém a byl to tak nealkoholový týden. Na diskuzích se to hodně řešilo. Diváci měli pocit, že ostatní se Ekaterině příliš podrobili a řešili, jak je to možné a že to snad dostali příkazem. A právě to se u poslední večeře bude mimo jiné řešit.

Všichni jsou překvapeni s čím muslimka Káťa přijde tentokrát – svým soupeřům oznámí, že je ramadán a nemůže až do západu slunce ani pít ani jíst! Co s tím vším jídlem, které si společně navaří? A může alespoň vařit? A budou jíst alespoň ostatní nebo budou také čekat, až zapadne slunce? Účastnice Martina se svěří, že po Prostřeno byla terčem útoků diváků. Dokonce na ni v obchodě někdo plivnul. Zajímavé jsou i další zážitky po natáčení. Všichni jsou zvědaví, s jakou náladou dorazí Bob. Pořád dělá taxikáře, ale z auta sotva vyleze. Že by ho bolela záda nebo doma dostal lopatou? Dámy jsou zvědavé na novinky z jeho manželského života. Naposledy, když byly u Boba doma, zažily pěkné drama. To když je Bobova manželka i se štábem vypakovala.

Pojďte si připomenout výstup opilé manželky.

Jana zase diváky šokovala svým tvrzením, že vlastně nevaří. Jak si poradí s úkolem udělat domácí knedlíky? Radost z toho mít nebude. A bude se dělat i guláš v kotlíku na ohni, legrace to nebude, bude hořet nejen dřevo, ale i vlasy! Dojde i na lámání chleba a nebude to příjemné. A kdo tentokrát vyhraje? Bude výhra spravedlivá? Dívejte se v neděli od 17:35!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.