Prostřeno! Katka dá hostům lekci boxu!

Milan na to přišel - Prostřeno!

Ani studentka Katka (21) se nemá v úterý za co stydět. Zaboduje domácím pečivem, je toho ale stále méně, co během týdne jí.

Vysokoškolačka Katka má přítele, se kterým žije přes týden, ale návštěvu pozve do velkého domu svých rodičů, kde tráví společné víkendy. Katka miluje klobouky a je to docela parádnice, avšak také šikovná slečna, která se v kuchyni už umí docela otáčet. Trochu ji potrápí těsto na předkrmové miniburgery, nakonec si ale poradí a výsledek je více než uspokojivý.

Minigurgery

Na její oblíbenou česnečku s krutony se hosté také moc těší, a přestože jsou v ní dokonce dvě paličky česneku, polévka se zdá nejstaršímu Milanovi pořád málo česneková. Na hlavní chod se kvůli opékaným bramborám chvíli čeká a hosté se ještě znovu podívají do hostitelčina pokoje, kde jsou u postele fleky na zdi. Pány, hlavně Milana, to docela zaujme a řeší, zda nejsou od mužských dlaní. A těmito narážkami pak mladou hostitelku uvedou poněkud do rozpaků. Katka se ale nedá, zvládne dotáhnout do konce i špízy ze dvou druhů mas s domácí tatarkou, a kdyby někdo moc zlobil, pozor na ni!

Katka boxuje

Má doma boxerské rukavice, protože box je zábava, které se věnuje. A pochlubí se, jak jí to jde a jak také někdy laškuje s přítelem v boxerských rukavicích. Má u toho na sobě puntíkované šatečky a Milanovi se tenhle kontrast docela líbí. A velkým pokušením je i sladká tečka – skutečné jahodové pokušení. Soutěživá Katka si na konci týdne nasadí škrabošku; chce tím něco naznačit? Pravda je, že rejstřík jídel, která jí, se stále tenčí, takže by to taktika nebo hra mohla klidně být…

Sledujte premiérové Prostřeno! každý všední den v 17.50 a hlasujte!

Sdílejte článek